Zigon Sehpa Modelleri << MOBİLYA AKSESUAR


01.28.2016 · Kategoriler MOBİLYA AKSESUAR

Zigon sehpa modelleri, iç içe geçerek kullanılmadığı zamanlarda çok fazla alan kaplamayan sehpalar olarak bilinir. Evinize misafir geldiğinde bir şeyler ikram ederken imdadınıza yetişen zigon sehpaların yeni modelleri hakkında herşeyi biliyormusunuz? Yeni sezon dekorasyon trendinin bir parçası haline gelen zigon sehpa modelleri, geçmişten günümüze kadar kat ettiği değişimi görmemek imkansız. Hemen hemen her evin misafir odasında bir yeri ve sözü olan zigon sehpa çeşitleri yeni sezona en iddialı ürünleri ile görücüye çıktı bile. 

zigon_sehpa_yeni_model

Geçen sezonun tasarımlarında eser olmayan yeni model zigon sehpa ürün yelpazesinde artık sizin de hayal ettiğiniz bir zigon sehpa modeli olduğuna emin olabilirsiniz. İç içe geçtiğinde bir takım haline geldiği için ismini bir şeyin içine geçmekten alan zigon sehpalar, yeni model ürünleri ile ev hanımlarının bakışlarını üzerinde toplamayı gayet iyi başarıyor. Bu sezon mobilya satıcılarının ön vitrinlerinde daha çok zigon sehpa çeşitlerine rastlarsanız bunun bir tesadüf olmadığını şimdiden habercisi biz olalım. Çünkü bu sezonda bir hayli değişim yaşayan zigon sehpa modelleri artık herkesin evinde var olmak için birbrinden farklı ayrıntıları bünyesine katarak sezona giriş yaptılar.

zigon_sehpa_cam

Ahşap ve metal olarak iki farklı çeşitte üretilen zigon sehpalar, ahşap modellerinde lükesn hatların yoğunluğunu metal modellerinde ise paslanmaz ayak aksamlarının farkındalığını hissettirecekler. Sizde misafirlerinize yeni sezon zigon sehpaların ihtişamını yaşatmak ve keyfini uzun süre sürmek istiyorsanız bu sezon için görücüye çıkan zigon sehpa koleksiyonuna mutlaka göz atmalısınız. Yeni sezonda misafirlerinizi ağırlayacağınız odanızın, ayrıntıları ile örtüşen bir zigon sehpa modelini odanızın dekorasyon çizgilerine göre bulabilirsiniz.

Daha önceki zigon sehpa modellerinde sehpa satın alırken mutlaka bir sehpa örtüsüne de ihtiyaç duyardık. Fakat son zamanlarda bu alışkanlık tarihe gömülmüş olsa gerek ki artık zigon sehpa örtüleri rafa kalktı diyebiliriz. Bu sezon zigon sehpa modasının ahşap seçeneklerde kalbinin attığını her ne kadar gizleyemesek te metal zigon sehpaların verdiği ışıltıyı gördüğünüzde siz de bize hak vereceksiniz. İç içe geçerek etrafına sunduğu dekoratifliği ve ergonomiyi sonuna dek yaşatacak zigon sehpa çeşitlerinin birbirinde ekonomik fiyat etiketlerini size söylemeden sizin bulmanızı istiyoruz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...