ZARİF YEMEK ODALARI İÇİN FİKİRLER << YEMEK MASASI


05.14.2015 · Kategoriler YEMEK MASASI

Zarif bir yemek odası için fikir mi arıyorsunuz. O halde doğru adrestesiniz. Yemek odasının düzeni ilk başta yemek masasından geçse de, bunun yanı sıra bir çok eklemeniz gereken fikirlerde şart. Klasik durgun rutin yemeklerden sıkıldıysanız canlı bir yemek atmosferine ihtiyacınız var demektir. Bu canlılığı canlı renklerle donatılmış bir yemek masasından başlayarak yemek odasında ki tablolara kadar genişletebilirsiniz.

yemek_masasi_setlerindeki_cizgiler

Klasik ve modern çizgilerin buluştuğu 2015 yemek masası takımları arasından bir tanesini seçmek oldukça zor olacaktır. Her ne kadar bu zorluluğun tatlı bir telaşı olsa da yeni evlenenler için muhteşem fikirler çıktı bile. Bunca canlılığın yarattığı geniş yemek masası yelpazesi, hatırı sayılır bir görüntüyü de bizlere sunuyor. Kullanım şekillerinden bahsetmiyoruz görsellikten bahsediyoruz ki artık dekorasyonun görsellikten ibaret olduğu kanısı yemek masalarında ki zerafet ten belli oluyor.

buyuk_yemek_masasi_modelleri

2015 yemek masası setlerinde giydirme sandalyelerin renk düzeni, sabit renklerin aksine farklı renklerin bir araya getirdiği ihtişamdan oluşmaktadır. Modellere baktığınızda söylemek istediğimizi anlayacağınızdan eminim. Mutfağınızda jenerasyon görmek istiyorsanız çarpık renklerin bulunduğu yemek masası takımlarından yana tercihinizi kullanmanızı kesinlikle altını çizerek tavsiye ediyoruz.

yemek_odasi_masa_ve_sandalyeleri

Yeni sezon yemek masalarındaki zerafeti ve saygınlığı bir çok nedene bağlamak mümkün. Bu nedenlerin en başında renklerin çarpıklığı gelse de ayak ve tabla kıvrımlarında ki manalı çizgileri de göz ardı etmemek gerekir. Sizinde mutfağınıza zerafet getirmeniz en doğal hakkınız ve büyük yemek masası tasarımcıları bu hakkınızı kullanmanız için kelimenin tam anlamıyla yarış içerisindeler. Bu yarışın farkına vardınız mı ?

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...