Yuvarlak Yemek Masaları İle Trendi Yakalayın << YEMEK MASASI


05.14.2016 · Kategoriler YEMEK MASASI

Yemek masalarında trendi yakalamak, modaya uygun bir yemek masasına sahip olmak, herkes tarafından kabul görmüş yemek masası tasarımlarını mutfağınızda görmek belkide sizi mutlu edebilen bir çok şeyden sadece bir tanesidir. Bu sezon özellikle ahşap modellerde trendi yakalamak için, yuvarlak yemek masalarına doğru anlamlı ve bir o kadar kararlı bir yolculuk yapmanızı öneriyoruz.

yuvarlak-yemek-masalari-ile-trendi-yakalayin-8

Yuvarlak bir yemek masası satın aldıktan sonra, dekoratif bir mutfak için herşey bitti diyemeyiz. Dairesel hatlardan oluşan bir mutfak dekorasyonuna doğru adımınızı yuvarlak bir mutfak yemek masası ile attıktan sonra, sıra yemek masanızın düzenine gelecektir. Yuvarlak yemek masaları düzenlenmesi, oturulup kalkması bakımından kare ve dikdörtgen yemek masası çeşitlerine binayen daha rahat modellerdir.

yuvarlak-yemek-masalari-ile-trendi-yakalayin-4

Yuvarlak yemek masanızı dairesel hatlara sahip avizeler ile süsleyin ve arkanıza yaslanın. Bu şekilde romantik bir akşam yemeği elde etmek sizi şoke edecektir. Yuvarlak bir avizenin yuvarlak bir yemek masası ile ihtişamını yaşamak için sofrayı kurduktan sonra arkanıza yaslanıp karşıdan izlemelisiniz.

Bu sezon yuvarlak yemek masaları ahşap, metal ve cam seçenekleri ile geniş bir kitlede hayranlık uyandırmıştır. Özellikle lake yuvarlak mutfak yemek masası modellerindeki renk çılgınlığı hareketli mutfak dekorasyonu arayan ev hanımlarının deyim yerinde ise imdadına yetişmiştir. Cam yuvarlak masalarındaki parlaklık ve jenerasyonu bir çok mutfak masasında bulamayabilirsiniz. 10 milimlik tamperli camların güvenilirliğine inanın ve bu sezon mutfağınıza yuvarlak ve aynı zamanda cam bir yemek masası satın alın. Ahşap yuvarlak masalarında en çok tercih edilen renk seçeneklerinin beyaz ve krem renkleri olduğu aklınızın bir köşesinde kalsın. Çünkü mobilya mağazalarına gittiğiniz zaman ahşap modellerin beyaz ve krem renk kartelalarına büründüğünü gördüğünüz de hem hayalleriniz yıkılmasın hem de aklınız karışmasın. Yuvarlak bir yemek masası hem kalabalık sofraların, hem romantik sofraların bütün ihtiyaçlarına cevap veren bir yemek masası çeşididir. Stresli bir günün sonunda eviniz de rahat bir yemek hayali kuruyorsanız, bu sezonki yuvarlak yemek masası tasarımlarına biraz zaman ayırmanızı öneriyoruz. Çünkü hepsi gerçekten paha biçilemez tasarımlara ve kolaylık sağlayan fonksiyonel yapılara sahip olarak üretilip karşımıza çıkmaktadırlar.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...