Yuvarlak Ofis Masaları İle Otantik Ofis Havası Yaratın << Genel


02.21.2016 · Kategoriler Genel

Yuvarlak Ofis Masası

Yuvarlak ofis masalarının rengi beyaz ile özdeşleşen bir yüzeye sahip olduklarında ortaya iç açıcı,konuklar için kayda değer bir görüntü,karizmatik bir şirket ortamı olabilir. Küçük bir ofis için genellikle yuvarlak masalar tercih edilmelidir. Ofisiniz için mobilya firmaları bir çok seçenek sunabilir. Gördüğünüz resimde bunun bir örneği denilebilir.

yuvarlak-ofis-masalari-8

Modern Bir Ofis Tasarımı

Ofisinizin duvarları beyaza aşina ise ofisinizin ışık sistemini doğru kullanırsanız ofisiniz kesinlikle küçük bir ofis olmaktan çıkacak ortaya daha şık ,ferah bir hava serpişecek çalışma arkadaşlarınız ile sohbet etmekten ve çalışmakdan daha bir başka zevk duyacaksınız. Bazen kötü bir ofis tasarımı sonucu kötü olan çalışma sonuçları doğuracaktır. Bunun için ofis tasarımı hem çalışan bireyler hemde ofis konukları için değerli değil midir?

Yuvarlak ofis masaları genellik ile maximum ofis alanları elde etmek için tercih sebebidir. Bunun yanında resimde de gördüğünüz gibi yuvarlak ve dairesel boyutların daha başka bir cazibesi vardır. Şirketiniz sizin ve çalışanlarınız için önemli ise…Kİ KESİNLİKLE ÖYLEDİR!…Ofisinizin tasarımı için dairesel boyutlara ve görülmeye değer enstantenelere büründüren tasarımlara ulaştırmalısınız. Konuklarınız ve çalışanlarınız ofisiniz den zevk duyduğunda bu size iş,emek,mutluluk ve elbette para olarak kazanç şeklinde geri dönüşüm sağlayacaktır.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...