Yüksekliği Ayarlanabilir Yemek Masası Modelleri << YEMEK MASASI


02.07.2016 · Kategoriler YEMEK MASASI

Yüksekliği ayarlanabilir yemek masası modelleri, ergonomik yemek masası modellerinden birisidir. Ergonomik yemek masası denilince aklınıza sadece açılır kapanır yemek masası gelmesin. Ergonomik demek size uyum sağlayabilen demektir. Genellikle çok yüksek bir masa da yemek yemeyi sevmeyen birisi sofranız da olduğu zaman, ya da çocuğunuz daha büyümedi ise, yüksekliği ayarlanabilir yemek masası modelleri sizin için bir ihtiyaç haline gelmiştir. 

yüksekligi_ayarlanabilir_masa_takimi

Genellikle yüksekliği ayarlanabilir yemek masası ihtiyacı duyduğunuzu fark etmezsiniz. Yüksekliği ayarlanabilir yemek masasının varlığından haberdar olmamanızdan  dolayı, bu tip yemek masalarının üretildiğini bilmiyor olmanız sizin yalnız olduğunuzu göstermez. Çünkü bir çok yemek masası imalatçısının pek fazla üstünde durmadığı bir konu olan yüksekliği ayarlanabilen ergonomik yemek masaları, genellikle başka ülkelerde üretilmektedir. Fakat son zamanlarda ülkemiz de çok fazla aranan bir yemek masası modeli olduğu için mobilya fuarlarında ya da mobilya mağazalarında bir çok fiyat etiketleri ile yüksekliği ayarlanabilir masalar satılmaya başlanmıştır.

yüksekligi_ayarlanabilir_masa_metal

Yüksekliği ayarlanabilir yemek masaları, cam, metal ve ahşap seçenekleri ile ihtiyaç sahiplerini bu sezon ki muhteşem tasarımları ve fonksiyonları ile büyülemektedir. Bir çok evin bir ihtiyacı haline gelen yüksekliği ayarlanabilir yemek masası modelleri, çoğu zaman bir ihtiyaç olduğunu göstermez, çünkü her zaman yüksekliği ayarlanabilir bir yemek masası lazım olmaz. Sofraya küçük bir çocuk oturduğunda, engelli biri oturduğunda ya da yaşlı… bu gibi durumların ihtiyacı olan yüksekliği ayarlanabilir yemek masaları, birbirinden uygun fiyat etiketleri ile yeni sezon da satışa sunulmaya başlandı bile. İstediğiniz renkte bulabileceğiniz bir ürün yelpazesi olan yüksekliği ayarlanabilir yemek masası modelleri, çoğu evin mutfağı ya da yemek odasının dekorasyonuna uyum sağlayabilecek ayrıntıları barındırmaktadır.

Yüksekliği ayarlanabilir yemek masaları, ahşap ve metal seçeneklerinin daha çok rağbet görmesinden dolayı, genellikle bu seçeneklerin daha çok tüketildiğini bilen satıcılar, sizi bu ürünlere doğru yönlendirmektedir. Fakat cam tablalı yüksekliği ayarlanabilir yemek masalarının dizaynı da çok modern bir yapıdadır. Bir yemek masasının yüksekliğini ayarlayabilmek duruma göre alçaltabilmek ya da yükseltebilmek tamamen bir ergonomik ihtiyaçtır. Sizinde bu ihtiyaç sahiplerinde birisi olduğunu düşünüyorsanız bu sezon ki yüksekliği ayarlanabilir masaların tasarımların hayran kalacağınızı baştan söyleyen biz olalım.

2 yorum yazmislar to “Yüksekliği Ayarlanabilir Yemek Masası Modelleri”

  1. Nufer SÖĞÜT says:

    Merhaba,
    yüksekliği ayarlanabilir masanın yükseklik ayarı min, max kaç santim ve masa ölçüleri kaç santim?
    fiyat ilgisi nedir?
    iyi çalışmalar 🙂

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...