Yeni Sezon Yemek Masalarındaki Ayrıntılar << Genel


02.04.2016 · Kategoriler Genel

Yemek Masaları, yeni sezonda dikkat çeken ayrıntılar ile görenleri şaşkına çeviriyor ! Her ev hanımının hayalindeki bir yemek masası modelinin var olduğu 2016 sezonu müthiş ayrıntıları ile donatılan yemek masaları ile görücüye çıktı. Televizyon reklamları eşliğinde haber verilen mobilya fuarlarında sergilenen müthiş tasarımlara ait yemek masaları, geçen sezonu tarih gömecek ürün yelpazesi ile hayaliniz deki yemek masalarının bulunduğu şölene doğru kısa, öz, anlamlı bir yolculuk yapmaya ne dersiniz. Baştan söyleyelim mobilya fuarında gezmiş kadar olacaksınız.

yeni_sezon_yemek_masalari_ergonomik

Her sezon baştan sona kendini yenileyerek bir çok ev hanımının gönlünü fetheden yemek masaları 2016 sezonunun habercisi şu geçtiğimiz günlerde harika koleksiyonu ile bizleri büyülemeye devam ediyor. Çoğu ev hanımının yemek masalarındaki istediği ayrıntıları bünyesine dahil ederek sezonun kapısını aralayan yemek masaları, çok cazip ya da bunun tam aksine çok pahalı fiyat etiketleri ile şatışa sunulmaya başlandı. Fakat burada dikkat edilmesi gereken sezon başında olduğumuz için, bu başlangıçtan yararlanan kişileri birbirinden ilginç kampanyalar dahilinde sürprizler bekliyor. Yeni sezonun tamamlayıcı ürünleri olan yemek masaları hakkında söylenecek o kadar çok şey var ki bu bir söyleşi ile bitmez, hani derler ya anlatılmaz yaşanır işte aynı o hesap!

yeni_sezon_yemek_masalari_ahsap

Ahşap, metal, cam ve plastik seçenekleri ile satışa sunulan iddialı tasarımlara sahip olan yemek masaları, her birinin kendine özgü tasarımı ve kullanım şekli olmasında dolayı, mutfağında yeni bir akım, farklı bir hareket katmak isteyenler için tam bir fırsattır. Dekorasyonun var oluşunun temelinde yatan durgun alanlara hareket katma kavramı, yeni sezon yemek masaları ile tam olarak gerçekleştirilebilecek. Siz de sıkıcı mutfak ya da yemek odalarınız dan sıkıldınız mı? O halde bu sıkıntınızı yeni sezon yemek masaları ile gidermek varken daha niye bekliyorsunuz. Belki de bir sonraki sezonlarda bulamayacağınız tasarım ve ayrıntılar mobilya mağazalarında profosyonel müşteri temsilcileri eşliğinde sizi bekliyordur. Neden olmasın ?

Krem ve beyaz rengin alışkanlık haline geldiğinin farkına varan yemek masaları tasarımcıları ya da üreticileri diyelim, bu renklerin dışına çıkarak, daha canlı renkleri yeni model yemek masaları ile buluşturmuş. Bu kadar canlı renklerin bütünleşmesi ile ortaya çıkan manzara bir mobilya fuarını ya da mağazasını dolaştığınız da paha biçilemez olduğunu görebiliyorsunuz. Aslında çoğumuzun isteği dekoratif ve kullanışlı bir yemek masası ve belkide çok pahalı ve zor bir istek değil. İşte bu isteğiniz ile özdeşleşen yemek masalarını artık daha rahat bulabileceğiniz bir sezon size merhaba diyor!

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...