YENİ SEZON MASA SANDALYE TAKIMLARI << Genel


01.04.2016 · Kategoriler Genel

Masa sandalye takımları, her sezon mobilya fuarlarının başlaması ile birlikte ürün yelpazelerini ve fiyatlarını baştan sona yenilerler. Yeni evlenenlerin, mutfak ya da yemek odasına farklı bir çizgi getirmek isteyenlerin çoğu zaman tek çaresi haline gelen masa sandalye takımları bu sezonda da baş döndürücü seçenekleri ile karşımıza çıkıyorlar. Bir mutfak mobilyası mağazasının önünden geçerken, hiç niyetiniz olmasa bile, bir masa sandalye takımı almış olarak kendinizi bulma dönemi açılmıştır.

yeni_sezon_masa_sandalye_takimlari_ergonomik

Yeni sezonun habercisi olan şu günlerde televizyon reklamlarında başlayan mobilya fuarları, farkındalık yaratmak için en şık masa sandalye takımlarını bize bir şekilde gösteriyorlar. Sizinde evinizin bir köşesinde demode olmuş bir masa sandalye takımınız var ise, değiştirmenin belkide tam zamanı olabilir. Çünkü kıyasıya yarışın başladığı geçtiğimiz günlerde, sizi birbirinden cazip fiyat etikleri dahilinde masa sandalye takımları bekliyor.

W097-8-40MB

Yeni model masa sandalye takımları arasında neler yok ki… Ahşap, metal, cam, plastik olarak kategorize edilen masa sandalye takımlarında en çok ilgi gören ürün gruplarının arasında açılır kapanır masa sandalye takımları kendilerini her zaman en iyi ifade edebilen ürünler olarak sezona damgasını vuracak gibi görünüyorlar. Metal masa sandalye takımlarının bir şeyi ifade eden ayak aksamlarında ki muhteşem tasarımlar, takımdaki sandalyelerin ayaklarına da vurmuş olsa gerek ki gören tekrar bakmadan geçemiyor. Cam masa sandalye takımlarından genel olarak bahsetmek istersek, 10 cm lik tamperli camların üzerine işlenen figürler, masanın kendine özgü bir anlatısı olduğunu göstermeye yetiyor bile. Mutfağınıza şirinlik mi katmak istiyorsunuz? Peki o halde plastik masa sandalye takımlarına doğru bir adım daha atmanız gerekebilir. Çünkü plastik masa sandalye takımların plastiğin kolayca şekil alabilmesinden mi diyelim, yoksa imalatçıların üzerlerinde çok fazla çalışmasında mı diyelim plastik masa sandalye takımlarının kullanıldığı alana apayrı bir şirinlik katacağı kesin gözüyle bakılıyor.

Kızaklı masa sandalye takımlarının yeri her sezon olduğu gibi bu sezonda bir başka boyutta olacaktır. Kızaklı sistemlerin geliştirilmesi ile, mutfağınıza ayrı bir zenginlik katacak olan kızaklı masa sandalyeler, fiyatları bakımından da biraz zengin olmanızı gerektiriyor olabilir. Fakat katlanılan külfete değer masa sandalye gruplarının olduğunu gördüğünüzde bize hak vereceksiniz. Sizi bu sezon masa sandalye takımlarınızı değiştirmiş ya da bu sezon ki masa sandalye takımlarından birini satın almış olarak görmek üzere diyoruz 🙂

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...