Yeni Model 2016 Masa Lambası Modelleri << MOBİLYA AKSESUAR


03.27.2016 · Kategoriler MOBİLYA AKSESUAR

Masa Lambası Modelleri, yeni sezonda çok farklı tasarımları ile üretilmeye devam ediyor. Gece çalışanlardansanız hangi iş kolu ile çalışırsanız çalışın masanıza o iş ile alakalı bir lamba modeli bulabilirsiniz. Bir çok fonksiyonel ve tasarımsal masa lambaları artık 2016 sezonunun gelmesi ile birlikte birbirinden şık ve güzel tasarımları ile mağaza vitrinlerinde ki yerlerini almış durumda. Masanızın ve evinizin dekorasyonuna ayak uydurabilecek bir masa lambası bulmak artık hiçte zor değil.

yeni-nesilin-masa-lambalari-9

Masa lambaları teknolojinin ilerlemesi ile birlikte dokunmatik masa lambası seçenekler ile oldukça kolaylık sağlıyor. Banker masa lambası olarak bilinen masa lambası çeşitleri geniş bir kreasyonu sayesinde bir çok kitle tarafından tercih edilmeye devam ediliyor. Masa lambası modellerinin aydınlatma ayarlarının değiştirilmesi ile masanıza istediğiniz ışık ortamını sağlayabiliyorsunuz.

yeni-nesilin-masa-lambalari-7

El yapımı masa lambalarının varlığı da farkedilecek boyutlara çıkmıştır. İllaki lüks markaların pahalı masa lambalarını tercih etmek istemeyenler için bir alternatif haline gelen el yapımı masa lambaları çok uygun fiyatlara satılmaya devam ediliyor. İster ofisiniz ister evinizdeki çalışma masanız için olsun bir çok masa lambası modelini yemek masası, mutfak masası, çalışma masası satan mobilya mağazalarından kolaylıkla temin edebilirsiniz. 100 tlden başlayan fiyatlar ile satışa sunulan 2016 masa lambaları, kimi zaman bir masa aldığınız da yanında hediye olarak verilmektedir.

Tasarım bakımından oldukça zengin bir yapıya sahip olan yeni model masa lambaları, masanızın dekorasyonu ile uyum sağlamak ile birlikte mekanınıza da farklı bir bakış açısı getirecek yapıdadır. Siz de vakit kaybetmeden bu yeni nesil masa lambalarından yana tercihinizi kullanmak isterseniz şu şıralar mağazalarda ilginizi çekecek kampanya gruplarından birine dahil olabilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...