YEMEK ODASI TAKIMLARI VE FİYATLARI << Genel


01.02.2016 · Kategoriler Genel

Yemek odası takımları ve fiyatları, her sezon ki değişimini bu sezonda da iddialı ürün yelpazeleri ile tamamen değiştirmiştir. Siz de evinizin bir odasını yemek odası yapmaya karar verdiyseniz ya da yemek odası takımınızı baştan sonra değiştirmek istiyorsanız, yeni sezonda sizi heyecanına katacak muhteşem yemek odası takımlarına göz atmalısınız. İlgi çekici modellerin ve lükslüğün simgesi olan lükens kıvrımların çok fazla göz önünde bulunacağı yemek masaları, artık yeni sezonda sizleri yemek odası takımları gruplarında bekliyor olacaklar.

yemek_odasi_takimlari_modern

Yemek odası takımları fiyatları bakımından çok fazla değişim gösterse de her bütçeye uygun ürünleri bünyesine katarak karşımıza çıkıyor. 500 tl ye de bir yemek odası takımı alabilirsiniz, 3000 tl ye de bir yemek odası takımı alabilirsiniz. Önemli olan bütçenize ve ihtiyaçlarınıza hitap eden bir yemek odası takımı bulabilmeniz. Çarşı pazar mobilya standlarına dolaştığımız zaman karşımıza çıkan bin bir çeşit ürünler arasından bir yemek odası takımı beğenmek oldukça zor olabiliyor. Tabii ki misafirliğe gittiğinde ya da akrabalarda akşam yemeğine kalanların yemek odalarında ki takımları gördüğünde fikir edinmiş olması bu zorluğu bir hayli düşürebiliyor. Çünkü kafanızda şekillenen yemek odası takımlarının tasarımları hemen hayal kurdurtmaya başlıyor. Kapıldığınız hayaller doğrultusunda artık karar veriyor ve bir mağazaya gittiğiniz de nasıl bir yemek odası takımı alacağınıza çoktan karar vermiş olabiliyorsunuz. Fakat mağazadaki satış temsilcilerinin oyunları, insanın aklını çelebiliyor. Belkide yemek odanıza uymayacak, bütçeniz ile denkleşmeyen bir yemek odası takımı ile bir mağazadan çıkabilir sinirinizi bozabilirsiniz. Bu gibi durumlara düşmek istemiyorsanız, internetten bir çok ünlü masa sandalye tasarımcılarının TSE belgeli ve 2 yıl garantili hatta ücretsiz kargolu ürünlerinden rahatlıkla satın alabilirsiniz.

yemek_odasi_takimlari_ergonomik

Lükens ayakların ve lake tablaların çok fazla tercih edildiği yeni model yemek odası takımları arasından tercihinizi doğru yapmadan önce mutlaka yemek odası takımınızın koyulacağı alanın ölçüsünü almalısınız. Genellikle 70×120, 80×140 ve daha büyük ölçüde masaların kullanıldığı yemek odası takımlarının, sandalyelerinin yerden yüksekliği yemek masası sandalyelerinde olduğu gibi 75 cm olarak üretilmektedir.

Yemek odası takımlarının 2016 ürün yelpazesinde sıkça karşılaşacağınız birbirinden fakrlı özellikler mevcut. Bu özelliklerin başında bardakların dizilmesi için entegre edilen büfeler, çatal bıçak setlerinin konulması için dizayn edilen çekmeceler geliyor diyebiliriz. Açılır kapanır masaların, katlanabilir yemek sandalyelerinin de yeni model yemek odası setlerinde yer yer görüldüğünü söyleyebiliriz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...