YEMEK MASASI MODELLERİ << YEMEK MASASI


09.24.2014 · Kategoriler YEMEK MASASI

Yemek Masası Modelleri 2015 sezonunda bir hayli haraketli çizgiler kazanmış durumda. Sizinde mutfağınıza yeni bir çizgi gerekliyse bunu baştan aşağıya bir yemek masası ile değiştirebilirsiniz.  Artık internetin kullanımı ile birlikte koçtaş , ikea gibi alışveriş merkezlerinin yemek masaları ile sınırlı kalmayıp daha geniş ürün yelpazeleri ile tanışabiliyoruz. Bu sayede yeni sezona hükmeden yemek masası modellerini fiyatları ve ölçüleri ile daha kolay tanışabiliyoruz.

Hemen hemen her sitede uygulanan fiyatlar mağaza fiyatlarıyla aynı olduğundan internetten de yemek masası siparişinizi gönül rahatlığıyla verebilirsiniz. Kare, yuvarlak, dikdörtgen, kare olarak bir çok ebatta üretilen yemek masası modelleri arasında seçiminizi yapmak için ilk yapmanız gereken yemek masanızın şekline karar vermek olacaktır. Bazı durumlar yanlış kararlar uygunsuz bir mutfak yaratabilmektedir.

Mutfağınızın rengi ile uyuşabilecek yemek masası modeli tercih etmeniz dekoratiflik adına bir artı olacaktır. Bunun yanı sıra yemek masası modelinizin sizin ihtiyaçlarınızı karşılıyor olabilmesi önemlidir. Yandan açılan ya da ortadan açılan mekanizmalar fonksiyonellik adına artılar getirmektedir. Çatal bıçak koymak için özel olarak dizayn edilen çekmeceler de cabası.

 

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...