YEMEK MASALARININ YENİ SEZON FİYATLARI << YEMEK MASASI


01.01.2016 · Kategoriler YEMEK MASASI

Yemek masası fiyatları, yeni sezonda yenilenen ürün yelpazesi ile birlikte, yemek masası fiyatları da yenilenmiş oldu. Sizin de bir yemek masasına ihtiyacınız var ise yeni sezonda imal edilen yemek masalarına bakarken gözünüze ilk çarpan şey yemek masalarının fiyatlarını olacaktır. Her birinden farklı etiketler dahilinde fiyatlanan yemek masaları, yeni sezonda en uygun ödeme imkanları ile sunulmaktadır.verev-masa

Yemek masası fiyatları, bu sezonda tek bir masa almak yerine takım olarak yemek masası alanlar için daha avantajlı olacaktır. Ahşap yemek masası fiyatlarının metal yemek masası fiyatlarına göre biraz daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. Tabiyki ahşap yemek masaların da özellikle lükens ayakların bulunduğu ürün grubu kimi zaman metal yemek masalarına göre daha pahalı olabiliyorlar. Ucuz yemek masası setlerinin daha çok alimunyum aksam üzerinde üretildiğini söylemek çok doğru olacaktır. Alimunyum yemek masalarını ucuz yemek masası takımı satan imalatçıların en ön sıralarında rastlayacağınız yeni sezonda, belkide uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünlerde olacaktır. Köşe yemek masası fiyatları oldukça dikkat çekici olsa da içerisinde masa sandalye bank ve pufların olduğunu dikkat edersek daha mantıklı gelmektedirler. Daha hesaplı bir yemek masasına sahip olmak istiyorsanız, sadece yemek masası masa ayağı satın alarak, tablasını marangoza ya da kendiniz basit bir şekilde monte edebilir, bu durumda daha ucuz bir yemek masasına sahip olabilirsiniz. 2 yıl garantili ve TSE belgeli olan yemek masaları, fiyatları bakımından çok dikkat çekse de, yeni model yemek masalarını fiyatları ile endekslediğiniz de çok fazla pahalı olmadığını görebilirsiniz. Yemek masası sandalye fiyatlarında ki uygun oranların daha çok ahşap ve alimunyum  sandalyelere yansıtıldığını göz ardı edemeyiz. Kaliteli ve sağlam yemek masası arıyorsanız, biraz yüksek fiyatlı yemek masası takımlarına rağbet etmenizi öneririz. Her ne kadar pahalı yemek masası takımları olsa da size sunduğu kullanım kolaylığı ve sağlamlık hiçe sayılmayacak kadar güzeldir.

Ucuz ve pahalı olarak gruplandırabileceğimiz yeni model yemek masası fiyatları, hemen hemen her ekonomiye hitap edebilen satış listeleri ile yeni sezon da mobilya standlarında sizleri bekliyorlar.Fiyattan kâr etmek için fabrikalarin show roomlarına gitmenizi önemle tavsiye ediyoruz. Çünkü fabrikalarda bayi satış fiyatlarının biraz üzerinde satın alabileceğiniz yemek masaları, hem kalite, hem güven açısından daha iyi bir alışveriş yapma imkanı sağlamaktadır.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...