Yan Sehpa Modelleri << MOBİLYA AKSESUAR


01.29.2016 · Kategoriler MOBİLYA AKSESUAR

Yan sehpa modelleri, misafir odalarında koltuk ve oturma gruplarının yanlarında kullanılan, üzerine çay, kahve, gazete, dergi gibi şeyler koyulmak için işe yarayan sehpa çeşitleridir. Evinizde bir yan sehpa modeli bulunmuyorsa dekorasyon adına sınıfta kalmışsınız diyebiliriz. Sınıf geçmek için bu sezon ki yan sehpa koleksiyonunu mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz. Birbirinden şık yan sehpa modelleri en iddialı tasarımları ile görücüye çoktan çıktı bile.

daisy-600x600

Yan sehpa modellerinin yeni yüzlerini henüz görmediyseniz çok şey kaçırdınız diyebiliriz. Birbirinden çekici yan sehpa çeşitleri 2016 sezonuna damgasını vuracak ürün yelpazesi ile mobilya standlarında ki yerlerini aldılar sizleri bekliyorlar. Ahşap, cam, metal seçenekleri ile göz dolduran 2016 yan sehpa koleksiyonunda mutlaka zevkinizle örtüşen bir ürün bulabileceğinizin habercisi biz olalım. Filmler de gördüğünüz ingiliz ve italyan evlerinin beyaz dekorasyonunu yansıtacak birbirinden şık ve modern yan sehpa modelleri ilgi çekici fiyat etiketleri ile adeta bir yarış içerisindeler.

glob_Ana_Kare-600x600

Yeni sezon yan sehpa modellerinin geniş ürün yelpazesi aklınız karıştıracaktır. Yan sehpa modeli seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, seçeceğiniz yan sehpa ürününün koltuk dekorasyonunuz ile uyumlu olmasıdır. Elbette odanızın dekorasyonunda bir söz sahibi olması gereke yan sehpa modelinin tasarımı en çok koltuklarınız ile özdeşleşmelidir. Çünkü satın aldığınız yan sehpa modelini koltuklarınızın yanına koyacağınızı tahmin ediyoruz:) Yeni model yan sehpa koleksiyonunda dikkatinizi çekecek birbirinden ince düşünülmüş ayıntılar var. Bunlardan bazıları çekmecelere sahip olarak kullanım esnasında eşyalarınızı sadece üstüne koymakla yetinmeyeceğiniz olabilir. Bir diğer ayrıntı ise renk seçenekleri olarak koltuk renklerinde ne çok tercih edilen tonların kullanılıyor olması.

Yeni model yan sehpa koleksiyonunda göze çarpan bir başka özellik ise, bazı yan sehpaların aksamlarının koltuklarınızın altına doğru girebiliyor olmasıdır. 100 tl den başlayan yeni model yan sehpa modelleri sezonun başında birbirinden cazip kampanyalar dahilinde satışa sunulmaktadır. Siz de bu kampanyalardan yararlanabilmek adına acele etmenizi ve bu müthiş tasarımları kaçırmamanızı şiddetle öneriyoruz. Sezonun en çok ilgi gören yan sehpa modellerinin ahşap yan sehpa modelleri olduğunu bilerek hareket etmek modaya uymanızı sağlayabilir.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...