X KÖŞE TAKIMI << KÖŞE TAKIMI


01.16.2016 · Kategoriler KÖŞE TAKIMI

X köşe takımı, metal aksama sahip genellikle 6 kişilik olarak kullanılan, x görünümlü ayak aksamı ile sıra dışı bir görüntüyü sizlere yaşatacak olan mutfak köşe takımıdır. Sıradan bir mutfak köşe takımının bütün ayrıntılarından vazgeçerek üretilen x köşe takımının kendine özgü bir yapısı ve kullanım şekli vardır. Farkı renk seçenekleri ile görenlerin gözlerini dolduran x köşe yemek masası ile, kalabalık aile sofralarınıza ayrı bir keyif katabileceksiniz.

x_kose_takimi

Oldukça modern bir görüntü hissi uyandıran x köşe takımı, yeni nesil mutfak mobilyası dekorasyonuna kendine özgü bir bakış açısı getirmektedir. Çoğu mutfak köşe takımı modelleri içinde bulamayacağınız bir çok ayrıntıyı taşıyan x köşe takımı ile,artık daha keyifli yemek sofraları sizleri bekliyor. Gören ev hanımlarının ya da yeni evlenenlerin dikkatini gözden kaçıramadıkları x köşe takımı bir çok ayrıntıyı sizlere sunmaktadır.

x_kose_bank_takimi

X köşe takımı metal aksamlı yapısı ile oldukça sağlam bir tasarım olduğunu göstermektedir. Ayrıca paslanmaz olan metal aksamı sayesinde uzun yıllar mutfağınız da ya da yemek odanız da kullanabileceğiniz x köşe takımı 2 yıl garantili ve TSE Belgeli seçenekleri ile sizi memnun edecektir. Yeni sezonun en çok satanlar listesine şimdiden giren x köşe yemek masasının fiyatı 2195 tl olup size konforlu ve modern mutfak köşe takımının bütün inceliklerini yaşatacak bir modeldir. Siyah, krem, mavi  ve bir çok rengi bünyesinde barındıran x köşe takımı, hemen hemen her türlü mutfağın dekorasyonuna uyum sağlayabilen bir ürünümüzdür. Dekoratif tasarımının yanı sıra, kullanım kolaylığını da yanında getiren x köşe takımı ile konforu sonuna dek hissedeceksiniz.

Yemek yerken oldukça rahat bir ürün olarak kullanabileceğiniz x köşe takımında 1 adet x masa, 2 adet x flat ve tercihe göre x puf ve x sandalye ile takım halinde satılmaktadır. Deforme olmasına karşın özel bir teknikle üretilen suni deri kaplamaları sayesinde uzun süre size hizmet edecek x köşe takımı, otantik görüntüsü ile sizleri büyüleyecek bir yapıya sahiptir. Mutfağınız ya da yemek odanızın dekorasyonunda sıra dışı tasarımların vazgeçilmez olduğunu düşünüyorsanız, x köşe takımın büyüsüne sizde herkes gibi kapıldıysanız daha fazla detayı +905447290775 numaralı müşteri destek hattından öğrenebilir ya da X Köşe Takımı linkinden sipariş verebilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...