X AHŞAP AÇILIR YEMEK MASASI << AHŞAP YEMEK MASASI


11.03.2014 · Kategoriler AHŞAP YEMEK MASASI

X Ahşap Yemek Masası Ayak aksamı metal olup tablası ahşap olan bir yemek masası takımıdır. Metalin parlaklığı ile ahşabın nostalji kokusunun buluştuğu X Yemek masası takımı 4 kişilik bir masadan 6 kişilik bir masaya kolayca açılabilen mekanizması sayesinde dönüşebilir. X Yemek Masası Takımında Bulunan X Sandalyenin, X Masanın ayaklarında da olduğu gibi paslanmaz aksama sahiptir.

X Açılır Yemek Masası Ayak aksamının çarpı işaretini yansıttığı için adını X kelimesinden almıştır. Kullanıldığı alana enteresan bir görüntü katan X yemek masası takımı 1618 TL’ ye satışa sunulmuştur. Masanın tablasının sandalyeler ile doğru orantılı olarak birbirinden farklı renk seçenekleri ile birlikte üretilen X yemek masası kırmızı, beyaz, turuncu olmak üzere bir çok renk çeşidinin uygulandığı X Sandalyeler gayet kullanımı kolay ve ferahtır.

Sadece mutfağa hitap etmeyen X yemek masası takımı salon vb alanlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Kapalı boyutu 80×130 olan X Yemek Masası Takımının, açıldığın da ise 80×190 ebatlarına dönüşmektedir. Köşelerinde ki ince çizgileri ile mutfağınıza modern bir hava getirecek X Yemek Masası takımı 75 cm yüksekliğinde ki masası sayesinde sandalyeleri iç içe toplandığında kolay bir kullanım sunmaktadır.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...