WERZALİT YEMEK MASALARI LOKANTALARIN DIŞINA ÇIKTI << YEMEK MASASI


10.02.2014 · Kategoriler YEMEK MASASI

2014 masa sandalye sektöründe Werzalit Yemek Masaları, Artık Sadece Lokantalarda kullanılmayıp, fabrika gibi bir çok iş yerlerindeki yemek hanelerde yerlerini almaya devam ediyor. Kırmızı Beyaz Turuncu Açık Meşe Mermer Beyazı gibi bir çok renk seçeneği ile üretilen Werzalit Yemek Masaları Kare, Dikdörtgen, Yuvarlak ebatlarda üretilebilmektedir.

Lokantaların dışına çıkarak kullanım alanını genişleten werzalit yemek masaları, yeni sezona farklı tabure ve ayak seçenekleri ile de girmiştir. Standar ayakların dışına çıkılarak farklı uç noktalar elde etmeye planlanan yeni sezon werzalit yemek masası modellerindeki fiyat bir yemek salonu projesini çok ucuza mal etmek anlamına da gelmektedir.

Ayakları demir olarak üretilen werzalit yemek masaları cilalı boya ile iskelet kısımları boyanarak üretilmektedir. Böylece temizlik bakımından diğer yemek masalarına göre daha fazla avantajlıdır. Büyük bir yemek salonu projeniz var ise masa sandalye takımları seçerken werzalit yemek masalarından yana seçim yapmanız size bir çok alternatif getiriyor. Bunların en başında ekonomik bir fiyata bir salonu yemekhaneye çevirmek geliyor. İkinci alternatifi de sağlam ve uzun ömürlü olmasıdır. Bir werzalit yemek masası takımını uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...