Vintage Mobilyaların Rüzgarı Devam Ediyor << Genel


02.20.2017 · Kategoriler Genel

Retro ruhundan, eski ve tarihi olan her şeyden, biraz bohem, rahat ve romantik olandan vazgeçemiyorsanız vintage eşyalar sizi ifade ediyor demektir. Kısa bir süre öncesine kadar bulmakta zorlandığımız vintage eşyalar artık bir tutku haline geldi. Moda ve aksesuar dışında dekorasyonda da gördüğümüz bu vintage etkisi evlerimizinse ruhumuzu yansıtmasına yardımcı oluyor.

Vintage stili mobilyalar kullanıldıkları yerde kendi dönemini ve ruhunu yansıtır. Her yılın ve dönemin tarzını bulabileceğiniz bu mobilyalarla evinizde nostalji yaşatabilirsiniz. Ahşap oymalı mobilyalar, çiçek desenli kumaşlar, antika abajurlar ve çiçeklerle bu tarzı yakalayabilirsiniz. Eğer orijinal antika bir ürün almak istemiyorsanız evdeki eski eşyalarınızı değerlendirebilirsiniz. Eski koltuklarınızı pastel renkte kumaşlarla kaplayarak ve bunlara uygun pastal renkte perdelerle kullanarak tekrar değerlendirebilir ve vintage bir tarza sahip olabilirsiniz. İkinci el mobilya satan yerlere gidebilir farklı dönemlerden kalma eşyalar edinebilirsiniz.

Vitrinlerinizi, dolaplarınızı veya masalarınızın eskitme yöntemiyle vintage bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Vintage tarzının ruhunda eski eşyalar yattığı için, bu stili yakalamak hesaplı bir seçim olabiliyor.

Duvarlarınızı klasik renkte bir boya ile renklendirmek yerine pastel veya koyu renkli duvar kâğıtlarıyla kaplayabilirsiniz Ya da duvarınızı tamamen taş kaplayıp tam bir eski kır evi görünümüne kavuşabilirsiniz. Dileğinize göre odanızın zeminini Rum karolardan kaplatabilirsiniz. Bu detay evinizde eski görünümünü pekiştirecektir.

Eski olandan ve ruhu olan eşyaları kullanmaktan hoşlanıyorsanız vintage stili mobilyalar size en uygun seçeneklerden biri olacaktır. Hem hesaplı hem rahat hem de eğlenceli olan bu stil sizleri şehrin ortasında modernlikten kaçırabilecek bir seçim.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...