Romatik Yemek Masası Modelleri << Genel


01.31.2016 · Kategoriler Genel

Romantik bir yemek bazen eşinizin kırmızı bir çiçek ile eve gelmesi ile şart olur. Her ne kadar süper yemek sofraları hazırlasanız da, bu mükemmeliğin içinde yemek masanızında bir söz hakkı vardır. Size romantik akşam yemekleri için en çok tercih edilen ve sezona damgasını vurmuş yemek masası modellerinden bahsedeceğiz. Her ne kadar romantiklikte sizin elinize su dökemesekte bu tip yemek masası setleri sizin için her zaman bir artı getirecektir. 

2016_yemek_masasi_trendleri_metal_yemek_masasi_modelleri

Bir yemek masasının romantizme ayak uydurması da nedir? der gibi bir soru ile çok karşılaşan imalatçılar, bu konuda ki çalışmaları ve tasarımları ile özellikle genç ev hanımlarının odak noktası haline geldiler. Birbirinden farklı ince ayrıntıları ile donattıkları 2016 yemek masası modelleri arasında gerçekten romantizmi yaşatacak yemek masası modelleri var. Siz de bu müthiş tasarımlara şans vermek istiyorsanız, yeni model yemek masası modellerine doğru kısa bir yolculuk yapmaya ne dersiniz?

cam_kirmizi_yemek_masalari

Romatizm yaşatacak yemek masası modellerinin en başında, ahşap yemek masaları ve bunların lükens kıvrımlı ayak aksamlara sahip olanları gelmektedir. Metal yemek masalarında yaşayacağınız romantizm biraz daha sükse olsa da, cam yemek masası modellerinin verdiği hazızı belkide çoğu modelde göremeye bilirsiniz. Romantik bir sofranın, renk ile önemini anlatmamıza gerek var mı bilmiyorum ama, kırmızı tonların daha çok ilgi gördüğü kesindir. Çünkü kırmızı aşkın sembolü olduğu için, yemek masası renklerinde en çok tercih edilen renk haline gelmiştir. Özellikle yeni evlenenler ya da yeni evlenecek olan çiftlerin rengi olan kırmızı, bir çok yemek masası rengini geride bırakmıştır. Siz iyisi mi kendi renginize inanın ve seçilmiş renkleri göz ardı edin derim.

Romantizmi yaşatacak yemek masaları hakkında söylenecek çok fazla şey olsa da, bu sezonun en çok satan yemek masası modellerinin her birinde bu anı son demine kadar yaşayıp yaşatabilirsiniz. Açılır kapanır yemek masalarının nedense romantizm yaşatmayacağını düşünsek bile, bu konuda üretilen yemek masalarının önemi gün geçtikçe belirginleşiyor. Çok fazla tercih edilmesinin, özellikle genç ev hanımlarının tercih sebebi haline gelmesinin altında başka bir şey mi yatıyor bilinmez.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...