Rimadesio Tasarımları Görülmeye Değer << Genel


03.30.2016 · Kategoriler Genel

Rimadesio‘dan nı detaylı tasarımları 1956′da Milano’da kurulan firma, birbirinden ünlü tasarımcıyla çalışarak şık ürünler ve konseptler oluşturmaya devam ediyor. Yedi mağazasından bir şubesi de Istanbul’da bulunan marka, sadeliğiyle ve detaylarında gizli olan tasarımlarıyla da çekicilik yaratıyor. Yemek masasından tutunda oturma odası dekorasyonuna kadar bir çok alanda şahanelere imza atarak hızla büyüyen Rimadesio mağaza kapatisini daha büyük şehirlere yayarak mobilya ve dekorasyon sektörünün öncü firmaları arasına girmeyi hedefliyor.

Rimadesio-tasarimlari-8

Eğer siz de evinizin bir bölümünü yada her bölümünü Rimadesio zevkine bırakmak istiyorsanız sizi astronomik rakamların yerine uygun fiyat etiketleri ve sürpriz ödeme koşulları bekliyor olacak. Rimadesio yemek masaları mobilya fuarlarında boy göstererek geniş bir kitlede yankı bulmuştur. 2016 yemek masası modellerinde Rimadesio etiketi görürseniz güvenle satın alabilirsiniz.

Rimadesio-tasarimlari-7

Evinizin oturma odasını Rimadesio ince çizgileri ile farklı bir bakış açısı getirmek istiyorsanız, sıra dışı tasarımlar oturma gruplarında muhteşem zerafetiyle sizleri bekliyor olacak. Çok uygun fiyat seçenekleri ile mükemmel bir oturma odasına sahip olmak istiyorsanız sınırlı sayıdaki Rimadesio mağazalarına mutlaka uğramalısınız. Çünkü internetteki kataloglar ve kaynaklar da sınırlı sayıda olabilmektedir.

Dekorasyon dergilerinin kapaklarında bile yer almayı başaran Rimadesio ürünleri ile cezbolmamak elde değil. Gerçekten sadelik ve zerafeti bir arada yaşayacağınız Rimadesio tasarımları ile sınırları zorlamalısınız. Rimadesio yatak odası dekorasyonunu sadelik ve çarpık renklerden oluştuğunu unutmayın. Canlı renklerden oluşan bir yatak odası dekorasyonu Rimadesio mağazalarında sizi bekliyor olacak.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...