RENKLİ YEMEK MASASI MODELLERİ << YEMEK MASASI


01.19.2016 · Kategoriler YEMEK MASASI

Renkli yemek masası modelleri, çoğu zaman dekorasyonun ruhunda canlı renklerin yattığını savunan ev hanımlarının aradıkları yemek masası çeşitleridir. Birbirinde canlı ve canlı renklerin buluştuğu renkli yemek masası setlerinde kendi renginize göre bir yemek masası bulmak eskiden zor oluyordu. Fakat dekorasyon duayenlerinin bu konuda yaptıkları çalışmalar sayesinde rengarenk yemek masası setleri ile tanışmanız artık çok kolay.

jumbo-masa

Ahşap yemek masalarının özellikle lake setlerinde daha çok bulabileceğiniz renkli yemek masası setleri ile sofralarınız daha canlı ve daha keyifli olacak. Açılır kapanır yemek masası modellerinde ki canlı renkleri de göz ardı etmek pek kolay olmayacak. Ayrıca canlı renklerin mutfak köşe takımlarına getirdiği haz görenlerin, bu sezonda başını döndürmekte. Geçen sezonların krem ve beyaz renkleri yerini korusa da bu sezonun fenomenleri rengarenk huzur veren yemek masası modelleri olacaktır.

relax_kirmizi_camli_masa-700x700

Kahverengi bir dekorasyonunuz var ise sizin tasarımlarınıza uyacak, kahve rengi ile özdeşleşen, ahşap aksamlı ve tablalı müthiş siyah yemek masası gruplarına doğru bir bakış açısı oluşturursanız hiç şaşırmayın. Siyah tonlarında bir yemek masası hiç aklınız da yokken bu birden mutfağınız da ya da yemek odanız da belirebilir. Müşteri temsilcilerinin sezonun renkleri ile alakalı çok iyi perspektifleri olduğu içi bir mutfak mobilyası mağazasına giderken satış öncesi size sordukları bilgilerin arasında mutfağınızın ya da yemek odanızın ağırlıklı renkler olacaktır.Kırmızı renkli tonların daha çok cam yemek masası setlerinde göreceğiniz bu önümüzdeki sezon da kendi zevkiniz ile özdeşleyen bir renk tercihi yaparken mutlaka mutfağınızın rengine de önem vermelisiniz.

Her renkten bir yemek masasına sahip olabileceğiniz, keyif veren ruhunda hareket yatan renklerin daha çok vurgulandığını göreceksiniz. Siz de renginizi belirlediyseniz bu sezon yemek masası alırken tarafınızı da seçmişsiniz demektir. Karartmalı camlı yemek masalarının daha çok standların ön sıralarında görürseniz hiç şaşırmayın, çünkü sezonun cam yemek masası modasında karartmalı cam tablalar daha yaygın olacak. Gri ve kahve renginin her sezon olduğu gibi bu sezonunda tarafsız rengi olduğunu bilmeniz gerekiyor, bu tonlarda üretilen yemek masalarını sipariş verirken sipariş üzerine üretilen yemek masası setleri ile karşılaşabilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...