RELAX CAMLI MASA << METAL YEMEK MASASI


01.11.2016 · Kategoriler METAL YEMEK MASASI

Relax camlı masa, metal aksama sahip 10 mm lik cam tablası ile relax bir görüntü veren mutfak yemek masası modelidir. Sabit bir yemek masası modeli olan Relax Camlı Masa, cam tablasındaki şeritleri sayesinde kullanıldığı alanda relax bir görüntü yakalamak isteyen ev hanımları için çoğu zaman tercih sebebi olmuştur. Relax camlı yemek masası mutfağında ışıldayan bir tarz yakalamak, daha ferah bir mutfak alanı elde etmek için dizayn edilmiş modern yemek masası kategorisine giren bir üründür. 

relax_camli_masa_takimi_beyaz

Çok kısa sürede çoğu ev hanımının mutfağına girmeyi başarmış olan bir ürün haline gelen relax camlı masa, metal aksamı ile cam tablasının uyumu sayesinde görenlerin dikkatini üzerinde toplamayı çoğu kez başarmıştır. 80×132 ebatlarında olan reklax camlı masa normal yemek masası standartlarında üretildiği için 75 cm yüksekliğindedir. Metal aksama sahip olduğu için metal sandalyeler ile takım haline dönüştürülebilen relax camlı yemek masası, sandalye masası ile birbirine uyumlu bir yemek masası olmakta, kullanıcısına modern bir yemek masası konforu yaşatmaktadır.

relax_kirmizi_camli_masa-700x700

Siz de mutfağınızda yeni bir yemek masası almak istiyor ve bunun yanı sıra şıklığı ve konforu bir arada tutmak istiyorsanız, relax camlı yemek masası tam da size göre bir ürün olabilir. Mutfak mobilyası satan mağazaların önünden geçerken hiç aklınızda bir yemek masası almak yokken birden kendinizi bir yemek masası almış olarak görürseniz, bilin ki relax camlı masanın ışıltısı gözlerinizi almış demektir. Paslanmaz metal aksamı sayesinde uzun kullanım süresi vaat eden relax camlı yemek masası, TSE Belgeli ve 2 yıl garantili bir üründür. Bütün bunların yanı sıra relax camlı masa satın alan müşterilerin ücretsiz kargo koşulu gibi sürprizleri de devamında gelmektedir.

Sadece tek renk ile üretilmeyen relax camlı masa, şeffaf, beyaz ve siyah cam tablaları ile farklı görüntüleri yakalamak isteyenler için çok güzel dizayn edilmiş bir yemek masası olmuştur. Metal aksama sahip olduğu için takımın da kullanılan sandalyelerinde metal sandaye olan relax camlı masanın, kullanım boyunca kullanıldığı mutfak ya da yemek odalarına getireceği nezih görüntü paha biçilemez boyutlardadır. Kırmızı ve siyah renklerinin daha çok satıldığı relax camlı masa ile mutfağınızın rengini baştan sona değiştirebilir, relax bir mutfakta yemek yeme imkanına sahip olabilirsiniz. Relax camlı masa 643 TL ile satılmakta olup daha fazla biligi için +905447290775 numaralı müşteri temsilcisini arayabilir ya da Relax Camlı Masa linkinden sipariş verebilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...