Ranza Modellerinin Şık Kataloğu << MOBİLYA AKSESUAR


02.13.2017 · Kategoriler MOBİLYA AKSESUAR

Genellikle daha ferah bir mekân ve de yerden tasarruf amaçlı tercih edilen ranza modelleri küçük odaların büyük kurtarıcısı oluyor. Farklı modellerde ve de türlerde üretilen bu modeller hem çok çocuklu ailelerin hem de misafiri bol aileler için ilk tercihler arasında yer alıyor. Günümüzde dizaynın ve tasarımların gelişmesi ile her mekâna, her alana, her odaya uygun farklı ranza modelleri üretilmektedir. Artık ranzalar sadece yatak görevi görmekten çıkıyor ve dolabını, çekmecesini, masasını hep bir arada sağlayan sistemlerde geliştiriliyor. Çocuklar için daha cicili biçili modellerde rengârenk çeşitlilikte üretiliyor.

Oyun alanı görevini de gören çadırlı, kaydıraklı farklı tasarımlarda mevcut. Böylelikle çocuklarınız için eğlenceli ve farklı bir mekân oluşturabilirsiniz. Daha büyük çocuklar için ise çalışma masası ya da farklı aksesuarların oluşturduğu sistemler de mevcut. İsterseniz üst bölümü ranza alt bölümü koltuk tarzında olan kullanışlı modelleri tercih edebilirsiniz.

Odanızda yerden tasarruf edip daha yaşanılabilir bir mekân için öncelikli tercihiniz bu modeller olmalıdır. Bazı modellerde şifonyer ve dolap sistemleri de mevcut bu sayede tek bir ranza ve aksesuarlarıyla tüm odanın donanımını yapmış oluyorsunuz.

Kitaplarınız için bol bol kitap rafları bulunan seçenekler de mevcut. Çeşitli malzemelerden istediğiniz renk seçenekleriyle farklı bir tasarım oluşturabilirsiniz. Çiziminize ve hayal gücünüze güveniyorsanız hayalinizdeki modeli de uzman kişiler tarafından hayata geçirebilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...