PREMİUM KÖŞE TAKIMI << KÖŞE TAKIMI


01.11.2016 · Kategoriler KÖŞE TAKIMI

Premium köşe takımı, metal aksama sahip, 1 adet Vizyon masa 2 adet sandalye 1 adet bank ve 1 adet flattan oluşan, ev hanımlarının çok kısa sürede gözdesi haline gelmiş bir mutfak köşe takımı modelidir. Modern çağın bir getirisi olarak adlandırabileceğimiz premium köşe takımına sahip olmanız için sadece 1 tane sebebini yoktur. Tasarımı, ergonomisi, kullanım tarzı ve bunlar gibi bir çok faktör premium köşe takımını gören ev hanımlarının hayran kalmasının bazılarıdır. 

premium_kose_takimi_pembe-700x700

Premium köşe takımı, mutfak ya da yemek odasında büyük alanlara sahip olan ev hanımları için ve bunun yanı sıra, kalabalık sofralar için dizayn edilmiş bir köşe mutfak masası modelidir. 6 ila 8 kişilik sofralard mükemmel bir uyum sağlayan premium köşe takımı, kullanıcısına uzun kullanım süresi vaat etmektedir. Kalite ve konforun bir arada buluştuğu premium köşe takımının birbirinde çekici renk seçenekleri olmasından dolayı, çoğu mutfak dekoruna ve tarzına uyum sağlayabilmektedir. Siz de mutfağınız ya da yemek odanızın görüntüsünden şikayetiniz var ise, despot, sıkıcı, rutin yemek masaları artık sizin için bir çözüm olamıyorsa, daha büyük bir yemek masasına ihtiyacınız var ise, bütün bunları yeni sezonun gözdesi olan premium köşe takımı ile çözebilirsiniz.

premium_kose_takimi_siyah-700x700

Ortasında sabit bir yemek masasının bulunması, premium köşe takımının yeterince büyük bir mutfak köşe takımı olduğunun göstergesidir. Çünkü açılır bir yemek masası olsaydı, premium köşe takımının kullanım kolaylığı ortadan kalkacak, çileli bir sofra kurma düzeni ile sizi baş başa bırakacaktı. Kullanım kolaylığının baz alındığı premium köşe takımında, istediğiniz özel bir renk varsa imalatçılar bu konuda size bir ses olabilmektedir. Uzun kullanım imkanı sunan premium köşe takımı, imalatçılarının müşterilerinin en ufak detaylarına kulak kabarttığı bir gerçektir. Metal aksamındaki sandalye ve masaların uyumu premium köşe takımına kendine özgü bir tasarım, otantik bir yapı sağlamıştır. Hiç şüphesiz ki premium köşe mutfak masası satın alan ev hanımlarının evine misafir geldiğinde, yemeklerini premium köşe takımında keyif ve haz alarak ikram etmektedirler.

Premium köşe takımında kullanılan masanın adı Vizyon Masadır. Vizyon masanın lake görüntüsü premium köşe takımına baştan sonra bir parıltı katmaktadır ki bu parıltının büyüsüne kapılan ev hanımları fiyatına aldırmadan direk sipariş vermektedir. Bu denli çok fazla sipariş alan bu ürünümüzün 2454 TL fiyatı, 2 yıl garantisi ve TSE Belgesi bulunmaktadır. Premium köşe takımı ile ilgili imalat aşamasından tutun kurulum aşamasına kadar herhangi bir sorunu var ise +905447290775 numaralı müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilir ya da Premium Köşe Takımı linkinden sipariş verebilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...