Plastik Sandalye Modelleri Ve Fiyatları << SANDALYE MODELLERİ


03.17.2016 · Kategoriler SANDALYE MODELLERİ

Plastik sandalye modelleri, ucuz ve kolay taşınabilen sandalye modelleri olarak bilinen, ekonomik bakımdan diğer sandalye çeşitlerine göre daha ucuz olabilen sandalyelerdir. Plastik sandalyeler cafe, düğün salonu vb yerlerde kullanıldığı gibi evimizin balkonu ve bahçesinde de kullanılmaktadır. Plastik sandalye modelleri 2016 sezonunda 15 tl den başlayan fiyat etiketleri ile satışa sunulmakta olup, gayet ekonomik sandalye modelleri olarak sezona damgasını vurmaya hazırlanmaktadır. 

Hilal_Koltuk_FistikYesili

Plastik sandalye modelleri kollu ve kolsuz olarak iki farklı kategoriye ayrılırlar. Kollu ya da kolsuz olsun her iki çeşidin de fiyatları gayet uygun olduğu plastik sandalye çeşitleri, bir çok renk seçeneğini renk kartelasında barındırmakta olup istediğiniz renkten bir plastik sandalye modeli bulmanız yeni sezonda gayet mümkün olacaktır. Gayet hafif bir ağırlığı olan plastik sandalyelerin taşınması oldukça kolaydır. Bu bakımdan bir mekanınıza sandalye tercih ederken plastik sandalyelerden yana tercih kullanırsanız mesai bitiminde mekanınızı toparlamak oldukça kolay olacaktır.

Milenyum_Koltuk_Yatay_Beyaz

2016 plastik sandalye seçenekleri arasında metal ayaklı plastik sandalyeler de dahil olmuştur. Alüminyum ve metal aksam üzerine oturtularak, oldukça zengin bir görüntü sağlayabilen metal ayaklı plastik sandalye çeşitleri ile daha otantik mekanlar elde etmeniz mümkündür. Yeni model plastik sandalyelerin arasında en çok rağbet gören modellerden biriside katlanabilen plastik sandalyelerdir. Bir çok kullanım alanına hitap eden katlanabilir sandalyeler ile, evinizin bahçesinde kendi rahatınıza uygun bir katlanabilir sandalyeyi 50 tl den başlayan fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Çocuklar için imal edilen küçük plastik sandalyeler yeni sezonda birbirinden çarpıcı tasarımları ile satışa sunulmaya başlanmıştır. Çocuk çalışma masalarına uyumlu olması için gayet uygun tasarımlar dahilinde üretilen çocuk plastik sandalyeleri çok uygun fiyat etiketleri ile sezon boyunca sizi bekliyor olacak. Açık renkli plastik sandalyelerin daha çok varlığını hissettirmesi, ferah alanlar ve otantik görüntüler elde etmek isteyenler için köklü bir çözüm olacağının göstergesidir. Yerden 75 cm yüksekliğinde üretilen plastik sandalyeler, yemek sandalyeleri ölçüsünde üretildiği için plastik bir masa ile gayet lüks bir yemek masası elde etmenize olanak sağlamaktadır. 2016 sezonunda birbirinden cazip kampanya ve fiyat etiketleri ile sahibini bekliyor olacak olan plastik sandalyelerin müthiş kreasyonuna göz gezdirmenizi öneririz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...