OVAL YEMEK MASALARI SİZE ÇOK ŞEY VAAD EDİYOR << YEMEK MASASI


12.27.2015 · Kategoriler YEMEK MASASI

Oval  Yemek Masaları, mutfağınız ya da yemek odanız için çok fazla şey vaad ediyor. Artık mutfağınızda sıradan yemek masalarından sıkıldıysanız bu sıkıntılı durumdan oval yemek masaları ile kurtulabilirsiniz. Oval yemek masaları ergonomik yapıları ile mutfağınızın tasarımına baştan sonra hükmedebileceklerini gösteriyor. Oval yemek masalarında ki ışıltı klasik yemek masalarını geride bırakıyor.

oval_yemek_masasi_takimi

Oval yemek masaları, yeni sezonda genellikle metal aksam üzerinde üretilmeye başlandılar. Ahşap ve cam tablaların kendilerine özgü oval yapısı ile adını aldıkları oval yemek masaları, yeni sezonda mutfağınıza girmek için birbirinde şık tasarımlara bürünmüşler. Mutfağında ya da yemek odasında tasarıma daha çok önem veren kişiler için tercih sebebi olan oval yemek masaları, bu tercih sebebinin hakkını vermeyi başarıyorlar. Abartıdan uzak, kendine özgü bir tasarımı olan, kullanıldığı alana uymakla yetmeyip adeta hükmetmeyi başaran yeni sezon oval yemek masalarına sahip olmanız için hiçbir sebep kalmadı diyebiliriz. Oval yemek masaları genellikle altılı üstlü tablalar olarak üretilmektedir. İki katlı üretilen tablaları sayesinde çok güzel bir görüntü sergileyen oval yemek masaları bazen verdiği kıvrımlı görüntü sayesinde anlattıkları bir tasarım dehasına sahip olabiliyorlar. Cam olarak üretilen oval yemek masaları 10 milimlik tamperli cam sayesinde güvenli ve sağlam bir yemek masası vaadinde bulunuyor. Ahşap olarak üretilen oval yemek masaları cilalı yapısı ve bazen de lake tablaları ile pırıltııyı simgeliyor. Yuvarlak hatların dışına çıkılarak, daha uzantılı tasarımları ile üretilen masaların oluşturduğu oval yemek masası kreasyonunda birbirinden ilginç fiyatları rastlamak mümkün. Tasarım aşıklarının mutfağında görmek isteyeceği oval yemek masası setleri, hemen hemen her ekonomiye uygun fiyatları bünyesinde barındırıyor.

Yemek masasında sert kıvrımlardan hoşlanmayan, klasik yemek masalarından sıkılan kişiler için çok iyi alternatif olmayı başaran oval yemek masaları, en iddialı tasarımları ile mobilya standlarında sahiplerini bekliyorlar. Sadece tasarımın ve ergonomikliğin satın alınması için yeterli olduğu oval yemek masası takımları, mutfağınız için çok iyi bir seçim olacağının garantisini sizlere sunmaya devam edecek.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...