Ofisteki Masalarınız Yeterince Rahat Mı ? << Genel


02.25.2016 · Kategoriler Genel

Çoğu iş yerinde müşteriye sağlanan güven ticaretin odak merkezi olduğu için çoğu konudan önce gelmektedir. Bu yüzden, iş yerinde müşteriye karşı güvenilmesi kolay bir ortam oluşması için yetkililer birbirinden farklı yöntemlere başvurmaktalar. Bazı yöneticiler müşteriye güven sunmak için lacivert ve beyaz tonlarını ofis iç tasarımında kullanır, bazıları da  “güven ofis dekorasyonu ile sağlanmaz” şeklinde düşünebilir ve dürüst olmaya çalışırlar. Yöneticilerin bu düşüncelerini fark eden tasarımcılar ise, çok farklı alternatifler üretmek ve yöneticileri cezbetmek için yaratıcılık yeteneklerini yeterince zorluyorlar.rahat-ofis-masalari-7

Ofis için tasarlanan masalar daha çok metal ve camın birbirine olan uyumu düşünülerek tasarlanmış, ahşap masa modellerinin verdiği nostaljik ve durgun yapıya karşın, dinanizm ve enerjiyi ofisin her alanına taşıyorlar.

rahat-ofis-masalari-6

Ofis dekorasyonu müşteri ilişkilerinden tutunda, personel performansına kadar çok önemli bir yere sahiptir. Ofis dizaynında çok fazla söz sahibi olan ofis masaları, dekoratif olmakla beraber, mutlaka rahatlık vermelidir. Rahat bir ofis masasında uzun vadede performans alabileceğinizi çoğu zaman fark etmiş olmalısınız. Yeni model ofis masaları bir çok ekonomik bütçeye hitap eden fiyat etiketleri ile satışa sunulmaktadır.

Ofisinizin dekorasyonu ile orantılı bir ofis çalışma masasını bulmanız artık çok kolay olacak. Spotçulardan satın alınan masaların fiyatları ile endeksli rakamları yansıtan yeni model ofis masaları, artık 2. el ofis masalarının rağbetini gölge düşürecektir. Siz de yeni sezon da ofis açmayı düşünüyor ya da ofisinizin dekorasyonunu değiştirmek istiyorsanız bu sıra dışı ofis masaları size yeni sezon ofis masa modası hakkında bilgi verecektir.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...