MUTFAĞINIZA HAREKET KATACAK YEMEK MASASI MODELLERİ << YEMEK MASASI


01.09.2016 · Kategoriler YEMEK MASASI

Yemek Masası Modelleri, her sezon ürün yelpazesini ve renk kartelasını bunun yanı sıra fiyat etiketlerini baştan sona yenilemektedir. Dekorasyonun amacı durgun alanlara hareket kazandırmak olduğu için, bu sezon mutfak ya da yemek odanıza tam anlamıyla baştan sona hareket kazandıracak yemek masası modellerini rahatlıkla bulabileceksiniz. Her anlamda size rahatlık yaşatacak, modern çağın bir getirisi olan dekorasyon anlayışını tümüyle bütünleşik yemek masası setleri hakkında yeni sezonda size vereceğimiz çok fazla haber var.

ahsap_canli_renkli_mutfak_yemek_masasi_modeli

Yeni model yemek masası setleri, size yemek yerken aynı zamanda sağlayacağı bir çok şey var. Rahatlık, ergonomik yapı, konfor ve tasarım dörtlüsünün birleştiği yeni sezon yemek masası modelleri, görenleri kendilerine hayran bırakmayı çok rahatlıkla başarmaktadır. Bu yıl boyunca herhangi bir mobilya mağazasının önünden geçerken, hiç aklınızda yokken bir mutfak yemek masası satın alırsanız buna hiç şaşırmayın. Ahşap, Metal, Cam, Plastik, Alüminyum seçenekleri ile göz dolduran 2016 yemek masası setleri hakkında emin olun bilmediğiniz çok şey var.

ergonomik_mutfak_yemek_masasi_modeli

Lükens ayaklı ahşap yemek masası modellerinin çok farklı renk seçenekleri ile üretilmeye başlanması, ahşap yemek masası setlerinin önemini bir kez daha gözler önüne sermektedir. Açılır kapanır yemek masalarının daha çok ahşap yemek masası çeşitlerinde karşımıza çıkıyor olması, sezonun modasının ahşap yemek masası çeşitlerinden yana olduğunu bize hissettiriyor bile. Metal yemek masası setlerinde en çok göze çarpan özellik hatta çarpıcı özellik, kızaklı sistemlerin bir kez daha level atlayarak daha fazla kolaylıklar getirmesi çok düşündürücü. Metal yemek masası setlerinde paslanmaz ayak aksamlarının birbirinden farklı tasarımlar dahilinde üretilmeye başlanması, mutfağınız için farklı bir akım yaratacaktır.

Açılır kapanır yemek masası modellerinin cam yemek masası seçeneklerine de yansıması, yeni sezonda cam yemek masası modellerine doğru yeni bir akım başlatacağının habercisi olmaktadır. Kare yemek masalarında özellikle iki kişilik setlerin dört kişilik veya altı kişilik setlere dönüşürken kareyi dikdörtgene tamamlayacak şekilde büyümesi, kare yemek masası modellerinde farklı bir bakış açısı getirmeyi başarmış. Dikdörtgene tamamlana kare yemek masası setleri belkide bu sezonun yemek masası modası olabilir. Krem ve beyaz renklerin sıklığını bu sezon karşınıza çıkacak olan yemek masası modellerinde bulamayabilir bunun aksine canlı renkleri daha çok görebilirsiniz. Bu da dekorasyonun yeni anlayışı olsa gerek ki canlı renklerin yerini gerçekten hiç bir renk bazen tutmuyor.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...