MODERN YEMEK MASALARI << YEMEK MASASI


09.24.2014 · Kategoriler YEMEK MASASI

Modern yemek masaları yeni sezonda sundugu modernizim ile gayet şaşalı görünüyorlar. Mutfağınızın dekorunu baştan aşağo değiştirmek istiyorsanız, yemek masalarının modernizimne uğrayan yeni sezon modern yemek masalarına göz atmalısınız. Mutfak sakinlerine birbirinden farklı avantajlar sağlayan modern yemek masalarının artık yeni yeni işlevleri var. Yandan ya da ortadan açılan kızaklı sistemlerin yanı sıra sehpadan masaya dönüşebilen sitemlere kadar ilerleyen yemek masası sektöründe karşımıza çok şaşırtıcı ürünler çıkıyor.

Modern yemek masalarının genel görüntüsünde bir büyüklük hakim olacak ki kalabalık ve yorgun akşam yemeklerinin tek çaresi gibi görünüyorlar. Fiyatları bakımından hakkını vermişler dedirtecek cinsten modern yemek masası modelleri karşımıza çıkmıyor değil. Tamperli camların farklı renklere büründüğünü yeni sezondaki modern yemek masalarında görebilirsiniz. Buda mutfağınızın beyazıyla örtüşecek yeni ve canlı renkler demek olmuyor mu ? Dekorasyonun ana kuralı durgun alanlara hareket katmak bu canlı renkler sayesinde işlevliğini sürdürecek ve yeni sezon modern yemek masaları mutfağınıza çok yakışacaktır.

Ahşap, Metal Ayaklı, Cam ve bir çok çeşitte üretilen modern yemek masaları arasından seçiminizi yapmak biraz zor olsa da, düğün sezonlarında yeni gelin adaylarının seçtiği modern yemek masalarının arasında lükens ayaklar yepyeni bir trend oluşturmuştur. Bu size seçmeniz gereken modern yemek masası çeşidi ile ilgili biraz tüyo verse de genede bunlara kanmamak lazım. Mutfağınıza yakışacak bir çok modern yemek masası elbette vardır. Buna karar vermeniz kolay olmasa da en azından zevkli olacaktır.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...