Modern Salon Masalarının Yeni Nesil Dizaynından Kareler << YEMEK MASASI


02.17.2016 · Kategoriler YEMEK MASASI

Modern bir salon masası günlük hayatımızda yorgun geçen bir günün stresini üzerimizden atmak için dinlendiğimiz salonların bir bakıma da oturma odalarının günlük hayatın bir merkezi olarak kabul edildiği ele alınırsa evlerimizin tasarımına renk katacak birbirinden şık, büyüleyici tasarımları ile karşımıza çıkmaktadırlar. Televizyon izlerken, konuklarınız ile hoş sohbetler geçirirken oturma odanızın modern olması kaçınılmaz bir fikirdir her zaman. Bu modernliğe ayak uydurabilecek yeni nesil salon masalarının ev dizaynına kattığı etkiyi salon masalarını incelediğinizde fark edeceksiniz.

modern-salon-masalari-8

Altı ahşap ve üst kısmı cam olan bu salon masası kullanıldığı mekana estetik ve heyecan verici bir ton katacaktır. Geniş ve cam masaların daha çok tercih edildiği alanlarda bu cam salon masası ideal bir masa modeli olabilir.

modern-salon-masalari-4

Ahşap bir masadan beklenti her zaman sağlıklı olmasıdır. Bu ahşap salon masası sadece bu beklentiye cevap vermekle kalmıyor, etrafına kattığı parıltılı görünüm ile ergonomik bir mekan sunuyor kullanıcılarına. Üzerinde ki bir meyve tabağının kattığı hava her eve yakışabilecek bir salon masası olduğuna binayen, lüks bir salon masası arayanların tercihi olabilir.

modern-salon-masalari-5

Katlı salon masalarının tercih sebebi genel olarak daha çok eşya alabiliyor olması. Ortası cam olan bu iki katlı salon masası etrafına her zaman lüks mekanların ruhunu yayarak şık bir salon dizaynı yakalamanıza yardımcı olabilir.

Lüks bir mekan dizayn etmek herkesin hakkıdır diyerek, cam masaların görünümü salon masalarına da rastlamış diyebiliriz. Siz de bu cam salon masası ile farklı bir salon dizaynı yakalabilir, konuklarınızı lüks bir mekanda ağırlayabilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...