Modern Ev Dekorasyonu İçin Fikirler << Genel


04.05.2016 · Kategoriler Genel

Modern Bir ev dekorasyonu, artık eskimiş ve demode olmuş bütün herşeyden uzak, yepyeni dekorasyon trendleri ile donatılmış bir çok obje ile birlikte müthiş ilham kaynakları oluşturuyor. Eskimeyen ve sürekli içinde vakit geçirmekten haz aldığınız bir eve sahip olmanız için bütün ayrıntıları ile düşünülmüş bu modern ev dekorasyonu anlayışı ile tasarlanmış malikanelerin fotoğraflarına bakmadan önce bilmeliyiz ki, herşey gerçekten en ince ayrıntılarına kadar düşünülmüştür. Genellikle dizilerde rastlayabileceğiniz bu tip evlere sahip olmak aslında hayal değil. Yaratıcılığı olan hemen hemen herkes bu müthiş ev dekorasyonlarının altına bir imza atabilir.

modern-ev-dekorasyonu-icin-fikirler-8

Bu katalogta gördüğünüz ev dekorasyonunun sahibi ünlü bir iç mimar olan Karim Rashid’e aittir. Bir çok ödüle hak ederek kazanan Karim Rashid’in evinize gelip iç mimarlık yapmasına hiç gerek yok, yani yaratıcılığınızı kullanarak, hiç değilse bile bu müthiş dekorasyondan ilham alarak sizde bir çok şey elde edebilirsiniz. Dekorasyonun sadece göz renginden anlamak anlayışına dayatılmış, hayal gücü topluluğu olduğunu savunan hemen hemen herkes bunu başarabilecektir.

modern-ev-dekorasyonu-icin-fikirler-2

Evinize dekorasyonu getirmek için bir çok nicelik vardır. Mevsimin tonları, rahatlık veren oturma grupları, şık bir yemek masası ya da orta sehpadan geçen bir tasarım. Bütün bunları bir araya getirdiğiniz de ve doğru seçimler yaptığınız da evinize dekorasyonu siz de getirebilirsiniz. Tamamen hayal gücü ile alakalı olan ve durgun alanlara hareket katmak için var olan dekorasyon için, ünlü iç mimarların astronomik fiyatlarına endeksli kalmak zorunda değilsiniz.

Yeni sezon ev  dekorasyon ürünleri hakkında daha fazla akıcı bilgiye sahip olmak isterseniz ev dekorasyon dergilerini takip etmenizi öneririm. En azından sizin için fikir uyandırabilecek müthiş dekorasyon karelerine şahitlik edeceğiniz 2016 ev dekorasyon dergilerinde birbirinden nezih kareler sizi cezbedecektir.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...