METAL YEMEK MASASI ÇEŞİTLERİ << METAL YEMEK MASASI


01.03.2016 · Kategoriler METAL YEMEK MASASI

Metal yemek masası, metal aksama sahip olan üzerinde cam, metal ya da ahşap tablalar ile entegre edilen yemek masası gruplarıdır. Metal yemek masası modelleri, genellikle güvenlik ve sağlamlık hissettiren masalar olduğu için, en çok satılan yemek masası çeşitleridir. Geçmişten günümüze çok fazla değişikliğe uğrayan metal yemek masası setleri, yeni sezonun habercisi olan bu günlerde 2016 ürün yelpazesini ve fiyatlarını baştan sona yenilemiştir. 12 ocak’ ta başlayacak olan İstanbul mobilya fuarında da metal yemek masası yeni model ürün kartelasına siz de ne kadar modern masalardan oluştuğuna şahitlik edebilirsiniz.

metal_yemek_masasi_genis_tabla

Tabii ki çoğumuzun mobilya fuarlarına gitmeye ne vakti, ne de nakti vardır. Bunun için size hazırlayacağımız metal yemek masası çeşitleri bu sezon mutfak mobilyası satan hemen hemen her mağazada bulabileceğiniz ürünlerden sadece bazılarıdır. Mutfağınızın en önemli ihtiyaçlarından birisinin metal aksama sahip, sağlam, güven veren bir yemek masası olduğunu düşünüyor ve bunun yanı sıra dekorasyona çok önem veriyor dekorasyon benim için olmazsa olmazlardan birisidir diyorsanız, yeni model metal yemek masası modellerine küçük bir şans vermelisiniz.

metal_yemek_masasi_acilir_kapanir

Hemen hemen her mutfağa ya da yemek odasına göre mutlaka bir dizayn uyumluluğu olan metal yemek masası ürün yelpazesinde, mutlaka kendi ekonominize hitap eden bir metal yemek masası takımı bulabilirsiniz. Evinizde sizi tatmin eden metal yemek sandalyeleri olabilir, bu gibi durumlarınız var ise sadece bir tane metal yemek masası satın alarak belkide mutfağınızın lezzet havasını değiştirebilirsiniz. Yeni sezonda üretilen metal yemek masası modellerinde en çok satanların arasına girecek olan yemek masaları büyüyen metal yemek masaları olacağını düşünüyoruz. Üzerinde cam var ise altından kızaklı sistemleri sayesinde yandan açılan büyüyen yemek masaları ya da ahşap var ise ortadan yaylı sistemleri ile açılarak büyüyen yemek masalarının her sezon farklı farklı tasarımları ile büyülediği gibi bu sezonda metal açılır kapanı masaların büyüsüne kapılabilirsiniz.

Çok çarpık renkleri renk kartelasına katarak gelen metal yemek masası setlerinde mutfağınızın rengine uyum sağlayacak bir yemek masası takımı bulmanız için artık mağaza mağaza dolaşmanıza gerek kalmayacak. Özellikle yeni evlenenler için müthiş tasarımları bünyesinde barındıran metal yemek masası modelleri, bu sezon evlenmiyor olsanız bile ileriki evlilik tarihiniz için de olsa bir  metal yemek masası almış olursanız hiç şaşırmayın.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...