Masa Takımları << YEMEK MASASI


03.01.2016 · Kategoriler YEMEK MASASI

Masa takımları, ev hayatının hemen hemen her alanında ihtiyaç meselesi olan, mutfak ve yemek odaları için özenle dizayn edilip her sezon baştan sona yenilikler ile karşımıza çıkan, çoğu kitlenin ilgi ile takip ettiği ürünlerdir. Yeni sezon ki masa takımlarında sizin de ilginizi çekecek bir model bulmanız kaçınılmaz bir durum olduğu için bu muhteşem ürünlerden bir kaç kare paylaşmak istedik. 

Modern Masa Takımı

masa-takimlari-camli

Cam Masa Takımı

masa-takimlari-4-kisilik

Masa takımlarının yeni yüzlerinde birbirinden şık ayrıntılar mevcut. Tasarımlarının yanı sıra kullanım şekillerinde de yeniliklerle dolu olan bu masa takımları sezon boyunca son kullanıcılarını mobilya mağazalarında bekliyor olacak. Ahşap, metal, ve cam olarak farklı kategorilerde üretilen masa takımları hem mutfak hem yemek odası için ayrı ayrı tasarlanmış olup, her birinde kendine özgü kullanım yapısına ve tasarımı bulunmaktadır.

Ahşap Masa Takımı

masa-takimlari-ahsap

Rattan Masa Takımı

masa-takimlari-rattan-hasirli-4-kislik

Bu sezon ki masa takımlarında kullanılan sandalyeler genellikle ahşap ağırlıklı olsa da, metal aksamlı sandalyelerin suni deri kaplama ile buluşması ile ortaya çıkan otantik görüntü, çoğu evin dekorasyonuna farklı bir bakış açısı getirecek cinsten. Çıtalı ahşap sandalyelerin 2016 masa takımı modellerinde daha çok kullanılması, dik başlı masa tasarımlarının bir moda olduğunun habercisi olmasına bağlıyoruz. Sert ve sağlam görünümlü bir masa takımı çeşidi arıyorsanız bu sezon tam size göre. Açılır kapanır ergonomik tasarımların 2016 masa takımı çeşitlerinde daha çok belirgin bir pazar payına sahip olduğunu söylemek işin en doğrusu olur. Kalabalık sofralarınız var ise ortadan ve yandan raylı ve kızaklı sistemleri ile açılıp kapanabilen masa takımları tam da sizin ihtiyacınıza göre olabilir.

Cilalı ve boyalı masa takımlarında canlı renklerden oluşan modelleri gözünüz alırsa, bu sezonun masa takımının modasında canlı renkler olduğunu anlayabilirsiniz. Dekorasyonun var oluşunun temelinde bulunan, durgun alanlara hareket katma anlayışı, bu canlı renklerden oluşan masa takımı seçenekleri ile daha emin adımlar ile karara bağlanmaktadır. Siz de mutfağınız ya da yemek odanıza hareket katmak, canlılık vermek, sıkıcı ve rutin havasından vedalaşmak istiyorsanız 2016 sezonunda boyalı ve cilalı masa takımlarına doğru bir adım daha atmalısınız. Çünkü bu modellerde birbirinden canlı renkler sizleri bekliyor olacak.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...