LÜKS YEMEK MASASI MODELLERİ << YEMEK MASASI


12.31.2015 · Kategoriler YEMEK MASASI

Lüks yemek masası modelleri, mutfağında lüks bir akşam yemeği edası yakalamak isteyen ev hanımlarının tercihi olan yemek masası ürünleridir. Lüks yemek masası takımları, yeni sezonda yeterince lüks ve ergonomik tasarımları ile karşımıza çıkıyor. Lüks bir yemek masasında ne ararsınız? Lüks bir yemek masası sizin için ne ifade eder? Bu gibi bütün sorularınızın cevabı yeni model lüks yemek masası resimlerinde yanıt bulacaktır. 

luks_yemek_masasi_setleri

Lüks yemek masası setleri, en çarpıcı tasarımları ile yeni sezonda mobilya standlarında ki yerlerini aldılar bile. Lüks yemek masası setleri genellikle yemek odaları için dizayn edilmektedir. Büyük yemek masaları olarak da aramalara geçen lüks yemek masaları, birbirinden canlı renkleri bünyesine katarak yeni sezonda siz değerli son kullanıcılarına teslim olmaya adaylar. Lük yemek masası setlerinde yaldızlı ayakların çok sık kullanıldığını görüyoruz. Ayrıca lükens kıvrımların daha çok belirginleştiği yeni model lüks yemek masası setleri, çok uygun ödeme imkanları ile sizleri bekliyor. Lüks yemek masası setlerinde özenle dizayn edilmiş çatal bıçak koymak için çekmeceler, bardak vb mutfak gereçlerini barındırmak için tasarlanan büfeleri ile birlikte göz dolduruyor. Lüks yemek masası fiyatları, piyasada masanın imalat şekillerine göre hal almaktadır. 2000 tl den başlayan fiyatlar ile son kullanıcısını bekleyen lüks yemek masası takımları, hemen hemen her mutfak ya da yemek odasının tasarımına ve ihtiyacına göre dizayn edilmişlerdir. Sizde mutfağınız da ya da yemek odanızda sıradan bir yemek masası görmek istemiyorsanız, kaliteyi ve lükslüğü yaşamak istiyorsanız, pahalı bir yemek lokantası edasında akşam yemeklerini ev halkınız ile birlikte yaşamak istiyorsanız, lüks bir yemek masası aradığınız varsayıyoruz. Lüks yemek masalarının ölçüleri klasik mutfak masası ölçülerinin dışına çıkarak 90×150 ebatlarında başlıyor. Bu da demek oluyor ki lüks yemek masası setlerinde kullanılan yemek masalarının büyük yemek masaları olduğunu göstermektedir.

Lüks yemek masası ihtiyacı olan ev hanımlarının, genellikle kalabalık sofralara sahip olduğunu bilen imalatçılar, lüks yemek masası imalatında konforu baz aldıkları artık kaçınılmaz bir gerçek haline gelmiştir. Konforu ve ergonomik tasarımı bir arada yaşayabileceğiniz lüks yemek masası setlerinde biribirden şık tasarımları görebileceksiniz. Piyasada çok nadir bulabileceğiniz lüks yemek masası setlerini satın alırken mutlaka yemek odanızın masası için ayrılan yerin ölçüsünü almalısınız. Doğru ölçüler ile doğru bir lüks yemek masası seti aldığınız da artık sizi keyifli yemek sofraları beklemektedir.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...