Lükens Sandalye Modelleri Ve Fiyatları << SANDALYE MODELLERİ


02.12.2016 · Kategoriler SANDALYE MODELLERİ

Lükens sandalye modelleri, kendine has kıvrımlı bir yapısı olan ahşap aksama sahip giydirme, deri ve bez kaplama olarak üretilen sandalye modelleridir. Lükens sandalye modellerinin yeni yüzlerinde aradığınız bütün ayrıntıları bulabileceksiniz. Lükens sandalye çeşitleri yeni sezona en iddialı koleksiyonu ile giriş yaptı. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan lükens sandalyelere sahip olmanız için artık sizi daha çok sebepler bekliyor. 

inci_Giydirme_Sandalye

Lükens sandalye modelleri, mutfağında ya da yemek odasında ahşap ya da metal yemek masasına eşlik edebilecek, nostaljik bir hava yaratacak ev hanımlarının tercih ettiği sandalyelerdir. Lükens sandalye modelleri, işçiliğinde biraz fazla emek olduğu için normal sandalyelere binayen biraz yüksek rakamlara satılmaktadır. Sonuçta el emeği daha çoktur ve imalat aşaması biraz daha uzun sürmektedir. Lükens sandalye modelleri 2016 sezonunda 100 tl den başlayan fiyatlar ile karşımıza çıkacak. Her yemek masası için bir lükens sandalyenin var olduğu sezon bu sezondur.

Gloria_sandalye-600x600 (1)

Siz de mutfağınız ya da yemek odanızdaki masa için lükens sandalye modeli arıyorsanız, bu sezonki lükens sandalye çeşitleri arasından seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan lükens sandalye çeşitleri birbirinden güzel tasarımları ile görenlerin kalbinde yer ediniyor. Düz renkli ve desenli seçeneklerinin çok fazla ilgi gördüğü lükens sandalye modelleri arasında sabit renkli olarak beyaz ve krem tonlarının daha çok rağbet gördüğünü söylesek doğru söylemiş olacağız. Ahşap bir sandalye çeşidi olan lükens sandalyeler, imalat aşamasında gürgen ve kestane ağacından üretilenlerin daha çok uzun ömürlü olduğunu bilmeniz gerekiyor. Zaten garantili olan lükens sandalyelerin kullanıldığı malzeme kesinlikle bunlardır.

Lükens ya da düz ayaklı bir çok yemek masası ile uyum sağlayabilen bir tasarıma sahip olan lükens sandalye çeşitleri, yeni sezon ki geniş renk kartelası ile çoğu masa ve mutfak rengine uyum sağlayabilecek renkleri barındırmaktadır. Bu kadar bol rengin bir araya gelmesi ile seçim yapmakta zorlanan ev hanımları, lükens sandalyelerin heyecan verici tasarımları karşısında etkilendikleri kesin. Genellikle standart mutfak ya da yemek sandalye ölçülerinde üretilen lükens sandalyeler yerden 75 cm yüksekliğinde ölçüler ile üretilmektedir. Siz de bu sezon ki lükens sandalyelerin büyüsüne kapılanlardansanız sezon boyunca birbirinden cazip kampanyaları takip etmenizi öneriyoruz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...