LİZA AÇILIR MASA << METAL YEMEK MASASI


01.15.2016 · Kategoriler METAL YEMEK MASASI

Liza açılır masa, lake tablası ve metal aksamı ile yeni nesil mutfak dekorasyonuna farklı bir bakış açısı getirecek yemek masası modelidir. Liza açılır masa ile, daha ferah yemek ortamları hazırlayabilir, konforu ve ergonomiyi bir arada yaşayabilirsiniz. Açılır yemek masası modasında çok fazla rastlayamayacağınız bir model olan Liza Masa ile, sıradanlıktan uzak bir yemek masası kültürünüz olacaktır. 

liza_masa_takimi_beyaz

Liza açılır yemek masası, Lake tablası sayesinde gayet kolay temizlenebilir, metal aksamı sayesinde ise uzun yıllar kullanılabilir bir yemek masasıdır. Alttan kızaklı sistemi ile yana doğru açılarak büyüyen Liza Yemek Masası, kalabalık sofralar için dizayn edilmiş olup, rahatlığı simgeleyen bir kullanım şekli vardır. Kolayca açılıp kapanabilen bir ürünümüz olan Liza Masa ile artık misafirlerinizi daha fazla keyifle ağırlayacaksınız. Evinize gelen misafirlerin hemen dikkatini çekecek olan Liza Açılır Masa, size ergonomik bir masanın bütün detaylarını yaşatacaktır.

liza_masa_takimi

Her sezon yenilenen yemek masası modelleri, bu sezonda açılır yemek masalarının farklı farklı tasarım ve kullanım şekilleri ile baştan sona yenilenmişlerdir. Yandan ve ortadan açılan mekanizmaları ile birbirinden farklı tasarımlar dahilinde donatılan ürün yelpazesine yandan açılarak büyüyen bir masa olarak katılan Liza açılır yemek masasının ölçüleri, kapalı konumda iken 75×120 açık konumda iken ise 75×180 ebatında olup yüksekliği 75 cm dir. Metal aksama sahip olduğu için metal sandalyeler ile oldukça uyum gösteren Liza Açılır Yemek Masası Modelinin fiyatı 696 tl’dir. Oldukça uygun bir fiyata sahip olan Liza Açılır Yemek Masası Modeli, açılır ve metal aksama sahip ürünlerin arasından en uygun etikete sahip olan modellerden birisidir.

liza_masa_takimi_beyaz

Düz çubuklu ve bükümlü iskelete sahip iki farklı sandalye modelinin kullanıldığı Liza açılır masada, krem şeritli ve siyah şerifli olmak üzere iki farklı sandalye rengi daha çok ilgi görmektedir. Siz de evinizin ücra köşelerinde yapayalnız duran bir yemek masasından sıkıldıysanız, modern çağa ayak uydurabilecek bir ürün olan Liza Açılır Masa ile artık mutluluğu mutfağınızda hissedebilirsiniz. Liza açılır masanın görünümdeki ince ayrıntılar sizi de etkiledi ise, +905447290775 numaralı müşteri temsilcisinden destek alabilir ya da Liza Açılır Masa adresinden online sipariş verebilirsiniz

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...