Küçük Mutfağınız Var İse Size Göre Öneriler << AHŞAP YEMEK MASASI


03.11.2016 · Kategoriler AHŞAP YEMEK MASASI

Küçük bir mutfağınız varsa mutfak ya da yemek masası seçerken genellikle sorun yaşarız. Çünkü kendi zevkinize uygun bir masayı ararken aynı zamanda mutfağınız için uygun ölçüleri olan bir mutfak masası bulmak zorundasınız. Fakat son zamanlarda mutfak masası üreticileri sizin bu yükünüzü büyük bir ölçüde alacaklar gibi görünüyor. Çünkü mekandan yer kazanmak adına üretilen katlanır mutfak masaları geniş bir ürün yelpazesine ulaşmış bile.

kucuk-mutfak-yemek-masasi-fikirleri-yana-dogru-acilarak-buyuyen-masa

Mekandan yer kazanmak adına üretilen katlanır mutfak masaları 2014 sezonunda bir hayli değişikliğe uğramış görünüyor. Fonksiyonelliğinden tutun, tasarım ve boyutlarına kadar değişikliğe uğramış olan katlanır mutfak masası modelleri mekanınızdan yer kazanmanın yanında bir çok şey vaat ediyor. Çatal bıçak koymak için farklı fonksiyonelliklere sahip olan katlanır mutfak masaları, farklı cila ve renk seçenekleri ile göz dolduruyor.

Genç çiftler ve yeni evlenenler genellikle yalnız ve romantik akşam yemeklerini sever. Bu romantik yemekler için şirin ve bir o kadar da cazip gelen katlanır mutfak masaları fiyatları bakımından normal bir mutfak masasına binayen gayet uygundur. Romantik bir akşam yemeğinin başlangıcında kurulan sofraya ayak uydurmak her mutfak masasının harcı olmayacaktır. Küçük oldukları için zevkli bir mekan yaratan katlanan mutfak masaları bir çok farkıl ve canlı renkte bulunabilir. Hatta mutfağınız adına fark yaratmak istiyorsanız, kendi belirlediğiniz çizgilerde özel bir katlanır mutfak masası yaptırabilirsiniz. Bu size özgün bir mutfağa sahip olmanızı sağlayacak, kendinize özel bir mutfak masası olduğu için iki kişilik akşam yemeklerinin senaryosunu siz yazabileceksiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...