MUTFAK KÖŞE TAKIMI MODELLERİ << KÖŞE TAKIMI


12.06.2015 · Kategoriler KÖŞE TAKIMI

Mutfağınıza farklı bir hava katmayı  ve şık bir görünüme sahip olmanızı sağlayacak ürünlerin arasında köşe takımlarının payı oldukça fazladır. Köşe Takımı Modelleri ürün yelpazesi gün geçtikçe artmakta ve farklı tasarımlar ortaya çıkmaktadır.

White-Kitchen-Dining-Room-Wood-Corner-Breakfast-Nook-Table-Bench-Chair

Ahşap, cam ve metal aksamların kombine içerisinde olduğu birçok model vardır. Şimdi ise bank modelleri ile köşe takımlarına farklı bir tarzda katılmıştır. Kumaş ve deri malzemeleri ile farklı renk ve desenlerde birçok ürünün görünümü ve tasarımı ile hayalini kurduğumuz, mutfak kafamızda canlanıyor. Bu sadece görünüm olarak ele almak doğru olmaz. Aile bireyleriyle birlikte hoş saatler geçirmemizi de sağlıyor. Her bayanda vaktinin büyük bir kısmını geçirdiği, bölüm mutfaktır. Köşe takımı alarak sevdiklerinizle yemeklerinizin dışında kahve içerek ve sohbet etme gibi keyif verecek zaman dilimleri geçiriyoruz. Tabii ki köşe takımlarının olmazsa olmazı; sandalyeler. Dekoru tamamlayacak zarif ve şık bir sandalye çok daha hoş gösterecektir. Ama sandalye yerine bank modelleri, son günlerde daha çok tercih edilen modeller arasında yerini almaya başladı. Köşe Takımı Modelleri  konfor ve dekoru bizlere tasarım yenilikleriyle sunmalarından dolayı süper modeller meydana gelmekte. Kahvaltı yaparken oturma düzeni olarak fazla sıkmayan ve sizin rahatınız açısından gerekli bütün dizaynın düşünüldüğü modellerdir.

Lukens_Masa_Takimi_Bankli

Bu modeli kullanırken, duvar boyanız düz ve sade biçimde olmalıdır. Bu şekilde olduğu zaman ürünün uyumu artarak gelen misafirlerine hayalindeki mutfak tablosunu oluşturacaksınız.  Umarım sizlere Köşe Takımı Modellerinin bendeki önemini anlatabilmişimdir. Modern ve şık bir ürün aile sıcaklığını yaşayacağımız alan olarak tercih edenlerdenim. İnşallah size de ışık tutabilmişimdir. Mutlu ve huzurlu sofralar kurmanız ve uzun yıllar boyunca konfor ve sağlamlığı yaşamanız dileğiyle.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...