Kelime Dizaynı Raf Modelleri İle Farkı Yaşayın << MOBİLYA AKSESUAR


04.02.2016 · Kategoriler MOBİLYA AKSESUAR

Raf Modelleri sizin için önemi olan bir kelimeyi, bir sözü veya egonuzu anlatan bir cümleyi anlatsa evinizde ki dekorasyon anlayışının konuştuğu anlamına gelmez mi? Ne kadar ilginç değil mi evinizdeki dekorasyonda ki haraket uyandıran objelerin bir hedefi anlatıyor olması. Aşağıda gördüğünüz raf modellerinde ki kelimeler ile elbette sınırlı kalınamaz ve sizin istediğiniz dizaynda bir kelime dahilinde raf üretilebilir. Bunlar sadece karizmatik görünen kelimelerde oluşan raf modelleridir. Tabii ki bunlarda seçimi çok olan raf modelleri.

kelime-dizaynli-raf-modelleri-7

Yeni nesil dekorasyon anlayışında evlerde veya ofislerde en çok kullanılan objelerin sadece kullanım için bir sınır getirilmeyip kullanıldığı alana yakışacak gizemler katabilmesi hedeflenmektedir. En çok kullanılan dekorasyon çeşitlerinin başında gelen raf modelleri, artık sadece raf olarak kullanılmayıp tasarım objesi olarakta kullanılıyor. Resimlerde gördüğünüz gibi her birinin kendine özgü renk tonları ve tasarımlar var ve hatta kelimeleri ile de bunu anlatmaktadırlar.

kelime-dizaynli-raf-modelleri-2

Sizinde kendinizi anlatan sizin için bir anlamı olan bir kelimeniz ya da bir harfiniz var ise odanızdaki çalışma masanızın üzerine ya da odanızın en değerli duvar bölümüne bu tip bir raf koyarak odanızın dekorasyonunu baştan aşağı farklı bir oluşuma dönüştürmeniz mümkün olacaktır. Kelime tasarımlı raf modelleri artık gün be gün popüler bir trend olmaya devam ediyor olacak ki geniş bir kitle tarafından hayranlıkla devam eden bir konu haline gelmiştir. Hatta bazı gençler sosyal medyada kelime dizaynlı raflar ile fotoğraf çektirip paylaşımlar da bile bulunuyor.

Ahşap ve metal seçenekleri ile kelime dizaynı olan raf modelleri 300 tlden başlayan fiyat etiketleri ile satışa sunulmaktadır. Lake rafların daha çok tercih sebebi olduğu kelime tasarımlı raf çeşitleri arasında en çok tercih edilen renk ise kırmızı olmuştur. Siz de bu sezon ki kelime dizaynlı raflardan yana bir tercihte bulunun bu akıma siz de eşlik edin.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...