Kelebek Mobilya 2017 Koltuk Takımları Gönülleri Fethedecek << Genel


02.04.2017 · Kategoriler Genel

80 yıldır Türkiye’nin ilk ve en büyük mobilya marksı olan Kelebek Mobilya ürün yelpazesinde bulunan birbirinden farklı modellerle tüketicilerin karşısına çıkmaktadır. Her yıl farklı bir konsept ve renk tasarımıyla üretilen koltuk modelleri evlerin işlevsel, estetiksel ve fonksiyonel özelliğinin yanı sıra bir de modern bir tarzda görünüm sergilemektedir. Kelebek mobilya koltuk modelleri her zaman olduğu gibi bu yılda adından söz ettireceğe benzemektedir.

Kelebek mobilya koltuk modelleri modern tarzı en güzel şekilde yansıtan ürünlerle her dönemin çizgisini yansıtan dizaynlar ile beğenilere göz kırpıyor. Bugüne kadar üretimi gerçekleştirilen tüm oturma guruplarının ve koltukların tasarımları özgün ve sıra dışı olması, ürünlerinin büyük bir kısmını yurt dışına ihracatı gurubun başarısının dünyaca tanındığının resmidir.

Bu yıl koltuklara yansıyan modellerde yine rahatlığa ve konfora büyük önem verilmiş. Düz renklerin ağırlıktı olduğu modellerde yine bütüncül ve tamamlayıcı kırlent modelleri unutulmamış. Koltuk biyeleri de yine ön font ve arka font renklerle aynı kumaştan dikilerek bir kelebek mobilya klasiğine devam ettirilmiş. Geniş ve ferah evleri için tasarlanan koltuk modellerinde derin işlemeli kumaş desenleri uygulanarak kalite ve modernlik bir arada yansıtılmaya çalışılmış.

Her yönü ile Kelebek mobilya koltuk modelleri tüm modellerinde aynı detaycı ve kaliteli üretimini yansıtmaktadır. Yetmiş yedi yıldan buyana kalitesini ve sağlamlığını devam ettiren firma aynı başarısını yıllarca devam ettireceği kesin gibidir.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...