Katlanır Yuvarlak Masa Modelleri Ve Fiyatları << Genel


02.15.2016 · Kategoriler Genel

Katlanır yuvarlak masa modelleri yeni sezona muhteşem bir ürün koleksiyonu ile giriş yapmış olup birbirinden ilginç ve sürpriz niteliğindeki fiyatları ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Katlanır yuvarlak masa modelleri, katlanabilen ve yuvarlak yapısı ile bir çok alanda kullanılabilen, yapısı ve tasarımı itibarı ile bir çok katlanabilen masayı geride bırakan bir yapı haline gelmiştir. 

katlanir_yuvarlak_masa_modelleri_ve_fiyatlari_takim

Katlanabilen dairesel masa çeşitleri, ahşap ve metal seçenekleri ile geniş bir kesime ve kullanım alanına hitap etmektedir. Ortadan ve yandan olmak üzere iki farklı şekilde üretilen katlanan yuvarlak masalar 200 tl den başlayan fiyat etiketleri ile bir çok ekonomik bütçeye hitap etmektedir. Kafe, bahçe, mutfak, balkon gibi bir çok alanda kullanılan katlanabilen masalar yeni model tasarımları ile sağlamlığı ve dayanıklılığı gözler önüne sermektedir. Modern bir kullanım yapısı olan katlanır masa çeşitleri, kullanıldıktan sonra kolayca toparlanabilme özelliği olduğu için dar alanlarda bir masaya ihtiyacı olanların daima imdadına yetişmiştir.

metal_ayakli_katlanir_yuvarlak_masa_modelleri_ve_fiyatlari

Yuvarlak masaların en çok rağbet gören seçeneklerinden olan katlanır masalar, takım halinde satıldığında katlanabilen sandalyeler ile bir bütün olmakta ve bu şekilde tercih edilmektedir. Sabit sandalyelerin katlanabilen yuvarlak masalardaki varlığı tam anlamı ile olmasa da, büyük bir ölçüde kendini yitirmiştir. Katlanabilen dairesel masaların yeni sezon ki dikkat çekici tasarımlarında kendi dekorasyon çizgilerinizi mutlaka bulabileceksiniz. Mutfak ve yemek odaları için ürün yelpazesini oldukça genişleten katlanabilen yuvarlak masa setleri, modern mutfaklar için ayrı bir bakış açısının doğmasına, daha kolay toparlanabilen sofraların var oluşuna sebebiyet getirmiştir.

Yeni sezonda siz de katlanır yuvarlak masa modeli satın almayı düşünüyorsanız aklınızda bulunsun, yandan katlanır masa modellerinde özellikle beyaz ve krem renkli olan seçeneklerin mutfak ve yemek odaları için üretildiğini bilmeniz sizin için iyi olabilir. Balkon ve bahçe için üretilen katlanır yuvarlak masa takımları genellikle ferforje bir başka deyim ile eskitme aksamdan imal edilmektedir. Koyu tonların yeni model katlanır yuvarlak masa setlerinde moda bir renk olduğu 216 sezonunda koyu yeşil rengi bahçe ve balkon grupları için daha çok tercih edilmektedir. Sezon boyunca katlanabilen yuvarlak masa satışlarında sizi cezbedecek birbirinden ilginç kampanyalar bekliyor.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...