KATLANIR SEHPA MODELLERİ VE FİYATLARI << MOBİLYA AKSESUAR


01.27.2016 · Kategoriler MOBİLYA AKSESUAR

Katlanır sehpa modelleri, katlanabilen mekanizması sayesinde kolaylık sağlayan, taşınması ve toplanması bakımından diğer sehpa modellerine göre bir adım önde olan sehpa çeşitleridir. Katlanır sehpa fiyatları yeni sezonda ilgi çekici etiketleri ile ev hanımlarının gözdesi olmayı başaran ürün gruplarının arasına girmiştir. Katlanır sehpa modelleri birbirinden farklı ergonomik tasarımları sayesinde sezona damgasını vuracak ürün yelpazesi ile satışa sunularak, birbirinden farklı ayrıntıları ile göz dolduruyorlar. 

katlanir_sehpa_ergonomik

Katlanır sehpa modelleri, hem ev için hem dış mekanlar için üretilerek, hayatımızın hemen hemen her alanında bir ihtiyaç haline gelmişlerdir. Geçmişten günümüze kadar bir hayli değişim yaşayan katlanır sehpa modelleri, dekorasyon tutkusu içinde yaşayanlar için bir çok ayrıntıyı yeni sezon ürün koleksiyonunda beraberinde getirmektedirler. Siz de misafirlerinize bir şey ikram ederken katlanır sehpaların sizin için bir tamamlayıcı ürün olabileceğini düşünüyorsanız yeni sezon katlanır sehpa çeşitleri hakkında fikir sahibi olmanız sizin için iyi olacaktır diye düşünüyoruz.

katlanir_sehpa_kare

Ferforje, metal, plastik ve ahşap aksam olarak bir çok çeşitte üretilen katlanır sehpaların en gözdeleri ferforje yani eskitme aksama sahip olanlar olarak sezondaki kayıtlara geçecektir. Plastik, ahşap ve metal tablaları ile bir çok kullanım alanına hitap eden katlanır sehpalar fiyatları bakımından hemen hemen her ekonomiye hitap edecek bir listeye sahiptirler. Kullanıldığı alanda görüntü kirliliğini kolayca katlanarak kaldırılması ile ortada kaldıran katlanır sehpa modelleri arasında bu sezon kendi dekorasyon anlayışınız ile örtüşecek bir model bulmanız içten bile değil. Katlanabilirliğinin yanı sıra bir çok özelliğe sahip olan bu sehpa modelleri ile salon ve dış mekanlarınız da misafirlerinize farklı bir servis imkanı sunmak sizin için iyi olabilir.

50 ile 500 tl arasında fiyat etiketlerine sahip olan katlanır sehpalar, birbirinden canlı renk kartelası ile çoğu alanın rengi ile uyum sağlayabilecek bir yapı almış bulunmaktadır. Çoğu zaman bir ihtiyaç haline gelen katlanır sehpalar artık bu ihtiyaçlarınızı yerine getirirken dekorasyon adına bir çok ayrıntıyı bünyesinde taşımaya başladılar. Sizde despot, sıkıcı, sıradan sehpalardan kurtulup, dekoratif katlanır sehpalara doğru bir adım atarak bu dekorasyon harikalarına bir şans verin!

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...