KATLANIR MASALAR << Genel


01.21.2016 · Kategoriler Genel

Katlanır masalar,yemek ve dış mekan olarak ikiye ayrılır. Gerek mutfak ya da yemek odası için olsun, gerekse de dış mekan için olsun katlanır masaların geçmişten günümüze değişimleri ve son çıkan ürün yelpazesi ile  her alanda isminden söz ettirdiği bir gerçektir. Hayatımızın çoğu sahnesinde karşımıza çıkan katlanır masaların son zamanlardaki üretilen seçeneklerinden bahsetmek gerekirse, ferforje demirli katlanır masaların dış mekan ya da cafe projesi için iddialı seçenekleri yok değil.

Katlanir_Dikdortgen_Ahsap_Masa-600x600

Mutfak yemek masası için üretilen katlanır masaların ergonomisinde kendi tasarımlarına özgü ayrıntılara daha çok emek harcandığını gördüğümüz sektörde çok uygun fiyat etiketlerine rastlamak mümkün. Ortalama bir cafe projesinin maliyetinin 3 ile 5 bin liraya bulduğu sektörde, üretilen dayanıklı katlanır masaların tablasında kestane cevizinden üretilen dayanıklı tablalar var. Üzerlerine sürülen cila seçenekleri ile birlikte oldukça dayanıklı tüketim malları arasına giren bir evi de tamamlayıcı ürünler olan katlanır masaların yeni yüzlerine göz atmalısınız.

Katlanir_Dikdortgen_Metal_Masa-600x600

Hiç aklınız da yokken bile evinizin balkonunda bir den kullanmaya başlayabileceğiniz katlanır masa seçenekleri de belkide sizin aradığınız olabilir. Hemen hemen her evin dekorasyonunda bir söz sahibi olabilecek katlanır masaların bahçe içinde üretilmiş seçenekleri de bu sezon ki seçenekleri ile göz doldurmakta. Ferforje demi aksamı ile üretilen katlanır masaların dayanıklılığı hakkında ürünleri gördüğünüz de hiç bir şüpheniz kalmıyor.

Birbirinden uygun fiyat etiketleri ile bir çok bütçeye hitap eden katlanır masa ürün yelpazesinde birbirinden incelikli ayrıntıları bir mobilya fuarına gittiğiniz de yaşayabilirsiniz bile. Sezon da bir söz sahibi olabilecek katlanır masaların büyüsüne siz de kapıldıysanız Katlanır Masalar adresinden daha fazla ayrıntıyı görebilirsiniz. Katlanır sandalyeler ile bir takım oluşturduğunda tamamen otantik görüntü veren katlanır masalar belkide sizin için bir alternatif sayılabilir. Yaşam alanlarınızda bu tip tamamlayıcı ürünler ile zenginleştirmek sizinde ihtiyacınız var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...