KARYA YEMEK MASASI << YEMEK MASASI


01.11.2016 · Kategoriler YEMEK MASASI

Karya yemek masası, mutfağında akdeniz havası yaşamak isteyen ev hanımları için üretilmiş ergonomik bir yemek masası modelidir. Ergonomik olmasının nedeni, açılır yemek masası yani masadaki kişi sayısına göre kendini ayarlayabilen bir yemek masası modelidir. Karya yemek masası metal aksam üzerine ahşap ve cam seçenekleri ile üretilmektedir. Altındaki kızaklı sistemi ile yan taraflara doğru açılarak büyüyen karya yemek masası modeli, kullanıcısına tasarımın yanı sıra kullanım kolaylığı sunmaktadır. 

karya_camli_masa_kirmizinoktali_kapali

Karya yemek masası modeli, cam tablalarının tasarımını görenleri kendine hayran bırakıyor. Siyah beyaz puantiyeli cam tablalar, açılır cam yemek masası arayan ev hanımları için oldukça güzel bir yemek masası takımı sunuyor. Ayak aksamı ahşap ve cam karya masada aynı tip olan bu yemek masası modeli, TSE belgeli ve 2 yıl garanti koşulları ile satışa sunulmaktadır. Karya yemek masası takımında, metal aksama sahip bir ayak olduğu için sandalyeleri de metal ayaklı sandalyeler tercih edilmiştir. Suni deri kaplamalı sandalyeleri ile rahatlık ve konforu size yaşatan karya yemek masasının ahşap tablasındaki kahverengi tonlar size nezih bir ortamda yemek yeme imkanı sunmaktadır.

Karya_Camli_Masa_Beyaz_Noktali_Kapali

Karya yemek masasının açılma özelliğinde ki kolaylığı çoğu açılır yemek masasında bulamayabilirsiniz. Açılır yemek masalarındaki geliştirilen sistemlerdeki son nokta karya yemek masasına da yansıtılmıştır. En çok sıkıntı yaşadığımız konulardan biri olan masanın büyütülme problemleri, karya yemek masasında tarihte kalmıştır. Karya yemek masasının ahşap fiyatı KDV dahil 566 tl, camlı fiyatı ise KDV dahil 733 tldir. Karya camlı masada kullanılan tamperli camın işlemesinden dolayı maliyeti artsa da, o maliyete değer bir görüntü elde etmenizi sağlar. Mutfak ve yemek odalarında tercihen kullanılabilen karya yemek masasını satın almadan önce, karar vermeniz gereken sadece camlı tabla mı ahşap tablamı olması gerektiğidir. Mutfağınızın ya da yemek odanızın dekoruna göre vereceğiniz bu karar doğrultusunda, sizin dekorasyon anlayışına güveniyoruz.

İsimini eski muğla insanlarının dilinden alan karya yemek masası ile mutfağınızda akdeniz iklimini yaşayabilecek, nezih yemek ortamları ile lüks restoran havaları yaşayabileceksiniz. İki farklı modelin kendine özgü bir tasarımı olan karya yemek masasında, paslanmaz ayak aksamı ile uzun yıllar bir yemek masasına ihtiyacınız olacağını düşünmüyorum. Ahşap karya yemek masasında daha çok beyaz tonlu sandalye tercih ediliyor, bunun yanı sıra camlı karya yemek masasında ise siyah camına uyum sağlayabilmek adına kırmızı renkli sandalyeler tercih edilmektedir. Karya yemek masası hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız +905447290775 numaralı müşteri temsilcisinden destek alabilir ya da ahşap için Karya Ahşap Yemek Masası linkinden , cam modeli için ise Karya Camlı Yemek Masası linkinden sipariş verebilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...