JUMPİNG YEMEK MASASI << METAL YEMEK MASASI


01.10.2016 · Kategoriler METAL YEMEK MASASI

Jumping yemek masası, metal aksamının üzerine ortasından raylı sistemi ile açılan mekanizmaya sahip ahşap ve lake tablası olan bir ürünümüzdir. Jumping yemek masası 4 ve 6 kişilik olarak kullanılmakta olup, farklı tabla desenleri ile satışa sunulmuştur. Metal yemek masası arayanların ve aynı zamanda açılır yemek masası isteyenlerin çoğu zaman tercihi olan jumping yemek masası, birbirinden şık ve otantik seçenekleri ile gönlünüzü fethetmek için çok fazla vaadi var.

jumping_masa_takimi

Jumping yemek masası setinde, genellikle metal aksamlı suni deri kaplamalı sandalyeler tercih edilmektedir. Resimlerinde ki sandalye çeşitleri de bu nedenden dolayı bu şekilde çekime dökülmüştür. Metal aksama sahip ahşap açılır yemek masası çeşitlerinden bulmak pek mümkün olmayabiliyor. Bu gibi durumlarda, jumping yemek masası görenlerin dikkatini üzerinde toplamayı çok iyi başaran bir üründür.

Jumping_Masa_Siyah_Bohem_1

Açılır yemek masası ihtiyacı olanlar için geliştirilen jumping yemek masası modeli, farklı tabla seçenekleri ile birbirinden farklı dekoratif görüntüleri elde etmemizi sağlayan şık bir yemek masası modelidir. Çoğu mutfak mobilyası mağazasında konumunuza göre çok fazla göremeyeceğiniz jumping yemek masası modeli, satın aldığınız da size 2 yıl garantili koşulu, TSE belgesi ve ücretsiz kargo seçenekleri gibi artılarıda getirecek olan bir yemek masası modelidir. Metal aksamının paslanmaz demir olması, jumping yemek masası modelinin parlaklığını uzun süreler koruyacağı anlamına gelmektedir. Jumping yemek masasının ölçülerinden bahsetmek gerekirse, kapalı konumu 75×115 açık konumu ise, 75×145 cm’dir. Yükseliği 75 cm olan jumping yemek masası modeli, yükseklik bakımından standart mutfak yemek masası modellerine göre üretilmiştir. Genellikle tercih eden ev hanımlarının mutfak ve salonlarında kullandığı jumping yemek masası modeli, şimdiye kadar hiç şikayet duyulmayan bir mutfak yemek masası modelimizdir.

Jumping mutfak yemek masası modelinin fiyatı, KDV Dahil 661 TL’dir. İave edilen sandalye adedine ve sandalye çeşidine göre takım fiyatının ayrıca belirlendiği jumping yemek masası, kolay temizlenebilen ve bunun yanı sıra kolay açılabilen bir mekanizmaya sahiptir. Çoğu zaman açılır yemek masası modellerinin en büyük şikayeti olan zor açılıp kapanma olayı, jumping yemek masası modelinde rastlamayacağınız bir durumdur. Jumping yemek masası modelini beğendiyseniz ve destek almak istiyorsanız +905447290775 numaralı müşteri temsilcimizi arayabilir, sipariş vermek istiyorsanız Jumping Yemek Masası linkine tıklayabilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...