JUMBO AÇILIR YEMEK MASASI << METAL YEMEK MASASI


01.14.2016 · Kategoriler METAL YEMEK MASASI

Jumbo Masa, cam tablaya sahip metal aksamın üzerine entegre cam tablası ile etrafa ışık saçan açılır bir yemek masası modelidir. Açılır yemek masası modellerindeki bütün ayrıntıları size yaşatacak bir yemek masası olan Jumbo açılır yemek masası, yeni sezonun en çok tercih edilen ürünlerinden birisidir. Ergonomik yapısı ile görenlerin bakışlarını üzerinde toplamayı başaran bir ürün olan Jumbo Masa ile mutfağınıza baştan sona parıldayan renklerin edası ile buluşturabileceksiniz .

jumbo-masa

Her sezon gözle görülü değişimler kat eden açılır yemek masası modelleri, yeni sezonda da kreasyonuna görülmeye değer ürünler katmıştır. Bu ürünlerden birisi olan Jumbo açılır cam tablalı yemek masasının kendine özgü görüntüsü ve bunun yanı sıra kendine özgü bir kullanım şekli bulunmaktadır. Ergonomik bir yemek masası olan jumbo masa da, ergonomisinin size kattığı yenilikler, modern yeni nesil mutfak mobilyası çağı ile tanışmanızı sağlayacak. Sofradaki kişi sayısının rahatlığına göre kendini ayarlayabilen jumbo masanın espirisi, alttan kızaklı sistemi ile yana doğru açılan bir yemek masası çeşidi olmasıdır.

jumbo-masa

Jumbo yemek masası ile cam tablalı ve aynı zamanda ergonomik bir yemek masası sahibi olmanın keyfini sonuna dek yaşayacaksınız. Çoğu hanımlar bilirler; hem açılır, hem cam tablalı hem de görüntüsü hoşluk veren bir yemek masası bulmak çok zaman alabiliyor. Bütün bu aradıklarınızı tek bir masada size yaşatacak olan Jumbo Açılır Yemek Masası ile, yeni sezon mutfak mobilyası ürünleri içindeki en iddialı yemek masalarından birini tercih etmek istemez misiniz ? Sandalyelerinde ki suni deri kaplamanın size vereceği rahatlığı belkide çoğu sandalyede bulamayabilirsiniz.

jumbo-masa

Jumbo açılır yemek masasının ölçülerinden bahsetmek gerekirse, kapalı konumda iken 80×130 cm olup açık konumda iken ise 80×190 cm’dir. Standar mutfak masası ölçülerinde üretildiği için 75 cm yüksekliğe sahip olan Jumbo yemek masası modelinin fiyasa satış fiyatı 1499 TL’dir. Fiyatına bakıldığında oldukça lüks bir masa olduğu görünen jumbo açılır yemek masası ile iligli daha fazla ayrıntıyı merak ediyorsanız +905447290775 numaralı müşteri destek hattından bilgi alabilir ya da Jumbo Masa linkinden online sipariş verebilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...