JAPON YUVARLAK CAM MASA << METAL YEMEK MASASI


01.16.2016 · Kategoriler METAL YEMEK MASASI

Japon yuvarlak cam masa, yuvarlak ve 10 mm lik cam tablası olan bir mutfak yemek masası modelidir. 90 çapında üretilen cam tablası ve eğimli ayak yapısı ile şık bir görüntü sergileyen japon yuvarlak cam masa, fiyatı uygun bir yemek masası olduğu için ismini buradan almıştır. Ucuz yemek masası modellerine giren Japon Yuvarlak Cam Masa ile hem ekonomik, hem metal, hem de cam bir mutfak yemek masasının keyfini sürebilirsiniz.

Japon_Yuvarlak_Cam_Masa

Paslanmaz ayak aksamı ile kaliteli bir kullanım vaat eden Japon yuvarlak cam masa, çoğu ev hanımının tercih sebebi olmuştur. 4 kişilik mutfak yemek masası olarak kullanılan japon yuvarlak masa ile, küçük mutfak alanları olan kişilerin bir alternatifi olarak üretilmiş olup, şeffaf cam tablası ile modern bir görüntü sunmaktadır. Çoğu mutfak mobilyası satan mağazalarda karşınıza çıkan Japon Yuvarlak Masa, uygun fiyat etiketleri ve ödeme seçenekleri ile dar gelirli ailelerin yemek masası tercih olmaktadır.

japon_masa_ayagi

Sizde ekonomik bir yemek masası arıyorsanız, bir yemek masasına servet ödemekten çekiniyorsanız Japon Yuvarlak Cam Masa sizin için çok iyi bir tercih olabilir. Şeffaf cam tablasının yanı sıra isteğe göre karartmalı koyu camlar ile de satılabilen Japon Yuvarlak Cam masa, ayak aksamında ki otantik yapısı ile çoğu mutfağın dekorasyonuna bir ses getirebilecek tasarıma sahiptir. Cam yemek masası modellerinde çok fazla göremeyeceğiniz bir tasarıma sahip olan Japon Yuvarlak Masa ile, ekonomik ve modern bir yemek masasının bütün ayrıntılarını yaşayacaksınız . Ayak aksamı ile özdeşleşen halkaların ayrı bir görüntü kattığı japon yuvarlak masa modelinde, yer ile temas eden aparatları sayesinde masayı kaygan bir zeminde bile kolayca sabitleyebilirsiniz. Kaymamasını önleyen bu aparatların yanı sıra cam ile ayak aksamının özel bir orig ile sabitlenmesi japon yuvarlak masayı ayrı bir kullanım şekli getirmiştir. Dilediğiniz zaman camını rahatça çıkarabilir ve yıkayabilirsiniz. Temizliği kolay olan japon yuvarlak masa ile sofra toplamanın işkencesine son verecek, küçük mutfağınıza şirin bir yuvarlak cam yemek masası ile dekore edebileceksiniz. Siz de küçük mutfağınız için ucuz bir yemek masası arıyorsanız +905447290775 numaralı müşteri destek hattından bilgi alabilir ya da Japon Yuvarlak Cam Masa linkinden sipariş verebilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...