İşe Yarayacak Dekorasyon Fikirleri << Genel


03.26.2016 · Kategoriler Genel

Dekorasyon her zaman önemli ve varlığını yitirmeyecek bir konu olsa gerek ki, dekorasyona aşık olan insanlar için önemli ve fikir olabilecek, onlara ışık tutabilecek yepyeni dekorasyon fikirleri gün geçmiyor ki çıkmasın. Evde yada ofiste çok fazla zaman geçirenler için daha farklı bir önem arz eden dekorasyon, mekanları daha fazla zevkli hale getirmek için isminden anlaşılmayan bir anlam taşıyor.

bu-dekorasyon-fikirleri-cok-isinize-yarayacak-2

Resimlerde gördüğünüz üzere yatak odasından tutun, oturma ve yemek odalarına kadar bir çok fikir olabilecek orjinal fotoğraflar sunuyoruz sizlere. Yemek odalarında yeni bir sır getiren ve önem arz eden mesele, ahşap zeminlerde ahşap ve özellikle beyaz yemek masası düzeni gerçekten de çok uyumlu görünüyor. Bunun dışında yatak odanızda göze çarpan renk tonları kullanabilir, yatak odanız ile yatak odasının duvar renklerinin uyumlu olması durumunda ne kadar güzel bir dekorasyon çıktığını görebileceksiniz. Çalışma ve özel odalarınız sıkıcı mı? Bu gibi mekanlara hareket kazandırabilmek için, duvarlarınıza size özel anlar yada sizin için önemli kişiler için tablo süslemesi yapabilir, bu gibi mekanlara daha akıcı ve hareket uyandırıcı enstanteneler getirebilirsiniz.

Dekorasyon elde etmek için illaki pahalı markaların sınırlı tavsiyelerine uymak zorunda değilsiniz. Mekanınıza anlamsızca koyduğunuz sıradışı bir ağaç kabuğundan bile müthiş bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Dekorasyon da sınırlar tamamen size aittir. Kendi sınırlarınızı zorlayarak elde ettiğiniz bir ortam, tonlarca para verip markaların verdiği dekorasyon ile eş değer değildir. Sitemizi takip ederek birbirinden ilginç dekorasyon fikirlerine şahitlik etmek sizin için iyi olabilir.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...