İnovasyona Uğramış Yemek Masası Modelleri << YEMEK MASASI


02.04.2016 · Kategoriler YEMEK MASASI

İnovasyona uğramış yemek masası modelleri denildiğinde aklınıza ne geliyor. Durun durun, kendinizi hemen cahil kefesine koymayın.Eğer aklıma hiç bir şey gelmiyor diyorsanız, inovasyonun anlamını bilmiyor olabilirsiniz. O halde konuya devam etmenden önce inovasyonun konumuz ile alakalı anlamından bahsetmek gerekiyor sanırım. İnovasyon bir ürünün değişim göstermiş, sadelikten kaçınılmamış haline denilmektedir. Bu bağlamda inovasyona uğramış bir başka söylemle inovatif yemek masası modelleri denildiğinde değişime uğramış, sadeliğini kaybetmemiş yemek masaları hemen aklınıza geldiğini düşünmekteyim 🙂

inovasyon_yemek_masalari_renk_uyumu

Yemek Masaları geçmişten günümüze inovasyona uğrayarak, bir çok ev hanımının gönlünü fethetmektedirler. İnovatif yemek masalarının yeni yüzleri her sezonun mobilya fuarlarında kendini belli ederler. Bu sezonun inovasyon geçirmiş yemek masası modelleri arasında ahşap, cam, metal, plastik yemek masası çeşitlerinden bol bol bulabilirsiniz. Peki bu yemek masası modelleri sadeliğini yitirmeden nasıl inovatif bir yemek masası haline gelmiş olabilir?

inovasyon_yemek_masalari_farkli_bir_bakis_acisi

İnovasyon geçirmiş ve sadeliğini yitirmemiş yemek masası modelleri, özünü kaybetmemiş, aynı kişi sayısına hitap eden, aynı ölçü ve yükseklikte üretilen fakat tasarım bakımından köklü değişiklikler yaşamış yemek masası modelleri, bazı ev hanımlarını üzmektedir. Bu modeli daha güzelmiş dediğiniz bir yemek masası düşünebiliyorsanız, konu hakkında kendinize 10 puan verebilirsiniz. Fakat inovatif yemek masalarının yeni yüzleri çoğu ev hanımının beğenisini toplayarak, mobilya standlarının daima ön sıralarında bulunmayı hak ediyorlar. İnovatif yemek masalarının bir başka özelliği ise, fiyat bakımından eski modeli ile aynı orantılı olmalıdır. Yeni sezonda ucuz ya da pahalı olsun her ekonomiye dayalı inovatif yemek masalarını çok kolay ve fazlasıyla bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Daha çok evinin dekorasyonuna farklı bir bakış açısı, yeni bir akım ya da yeni bir çizgi getirmek isteyenlerin arayışı olan inovasyona uğramış yemek masası modelleri birbirinden canlı renk seçenekleri ile göz dolduruyor. Bu sezona damgasını vuracak inovatif yemek masası çeşitleri arasında en çok beğenilen modellerin cam ve ahşap modellerin olduğunu belirmezsek haksızlık etmiş oluruz. Bu sezon inovasyon geçirmiş yemek masaları bir önceki sezon ki yapılarına göre daha ergonomik, daha kullanışlı ve daha modern olduklarını bu sezon ki ürün yelpazesini gördüğünüz de rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...