İki Katlı Duvar Boyaları << Genel


03.03.2016 · Kategoriler Genel

Duvar boyaları evlerin renkli ve canlı görünümü için ev dekorasyonu açısından önemli bir seçimdir. Bir duvar boyasının iki katlı olması dekoratif  bir hava ve farklı bir duvar tasarımı oluşturabiliyor. Pembe renklerden oluşan iki katlı duvar boyalarını yatak odanız için tercih edebilir, bu durumda daha büyüleyici ve egzotik bir yatak odası yaratma imkanı doğurabilirsiniz.

iki-katli-duvar-boyasi-1

Bej bir rengin üzerine bir astar olarak atılarak iki katlı bir duvar boyası da yakalayabilirsiniz. Astar kullandığınız taktirde de ilk kattan sonra daha doğru ve düzgün bir boyama yapabilirsiniz elbette. Güzel bir duvar boyama tekniği ve farklı bir operasyon olduğundan normal duvar boyalarından daha farklı görünümlere dönüşeceğinden ve işe yarar bir güzellik olacağından şüpheniz olmasın.

iki-katli-duvar-boyasi-3

Daha egzotik görünümler yakalamak adına iki katlı duvar boyasının belirli bölümlerine deforme olmuş lekeler bırakarak, daha iyi hisler kazandıran mekanlar yaratabilirsiniz. Örneğin bir kafeterya sahibi iseniz yada bir oyun salonu sahibi iseniz farklı duvar boyama operasyonları mutlaka olması gereken tasarım tekniklerinin arasındadır diye düşünüyoruz.

Eminiz ki bu farklı duvar boyaları daha çok yardımcı olacak sizlere, daha çok ilginizi çekecek ve ilgi çekici mekanlar yaratmanız da size çok faydalı olacaktır. Bu tip küçük ayrıntılar ile mekanınızın tasarımını duvarlara yapacağınız küçük küçük operasyonlar ile başlayabilirsiniz. Unutmayalım ki tasarımsız bir ev her zaman aynı kalacaktır. Sıkıcı mekanlardan kurtulmak artık sizin elinizde.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...