GİYDİRME SANDALYE MODELLERİ << SANDALYE MODELLERİ


01.26.2016 · Kategoriler SANDALYE MODELLERİ

Giydirme Sandalye Modelleri, mutfağınız da, yemek odanız da hatta ve hatta cafe ve restoranlarda çok fazla kullanım payına sahip sandalye çeşitleri olarak bilinirler. Yeni sezon da karşınıza çıkacak giydirme sandalye modellerinde kendi tarzını yaşatacak bir modeli mutlaka bulabilirsiniz. Ahşap iskeletin kumaşla bütünleşmesiyle oluşan giydirme sandalye modelleri, gürgen ve kestane ağacından yapılan ürün yelpazesinde tarzınızı yakalamak için sezona damgasını vuracak ürünlere doğru kısa bir yolculuk yapmaya ne dersiniz ?

L_Giydirme_Sandalye-600x600

Lükens ayak aksamlarının daha yoğun kullanıldığı yeni model giydirme sandalye modellerinde renk tonları bakımından canlı ve rutin renkler kullanılmıştır.Mutfak ve yemek odası için ev hanımlarının dikkatlerini üzerinde toplayan giydirme sandalye çeşitleri ile, evinize yeni bir tarz getirebilirsiniz. Yeni bir cafe açma ya da cafenizi yenileme girişiminiz var ise, en uygun fiyat seçenekleri ile donatılan giydirme sandalye ürün yelpazesinde rahatlıkla tarzınız yaratabilirsiniz.

karmen_sandalye-600x600

Bir çok sandalye modelini geride bırakarak, adından çokça bahsettiren giydirme sandalyeler, yerden 75 cm yükseklikte üretildiği için cafe, mutfak ve yemek odaları için birebir kullanım payına sahiptir. Üzerinde kullanılan kumaşın ve iskeletinde kullanılan ahşabın kalitesine göre uzun bir kullanım süresi vaat eden giydirme sandalye modelleri, genellikle 2 yıl garantili ve TSE Belgesi ile satışa sunulmaktadır. Eğer mutfağınız ya da yemek odanızda ahşap bir masa var ise, sandalyelerinden yana şikayetçi iseniz, yemek yeme alanlarınıza baştan sona bir tarzı giydirme sandalye modelleri ile getirebilirsiniz. Yeni sezon giydirme sandalye modellerinde dikkat çeken bir başka ayrıntı ise, renklerin kullanım şeklidir. Renklerinin verdiği dekoratif görüntü ile çoğunun ismini aldığı giydirme sandalyelerde insan gözüne en iyi gelen renk ikilileri kullanılmıştır. Suni deri kaplama ve kumaş seçenekleri ile iki farklı imalat şekli olan giydirme sandalyeler birbirinden uygun fiyat etiketleri ve ödeme seçenekleri ile sezona adımını atmış bulunuyorlar.

Herkesin dekorasyon anlayışında bir söz sahibi olan giydirme sandalye modelleri, çoğu zaman yemek odalarında kullanılırlar. Fakat bu anlayışa ters düşecek tasarımları ile artık küçük mutfaklarda da yer sahibi olacak giydirme sandalye çeşitleri, ergonomik yapıları ile göz doldurmayı rahatlıkla başarıyorlar. Özellikle çiçekli desenleri ile göz dolduran giydirme sandalye modelleri, açık renkli mutfak ve yemek odaları için birebir uyum sağlayabilecek yapıya sahiptirler. Siz de giydirme sandalyeler ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak ve merak ettiğiniz konularda yardım almak istiyorsanız +90 544 729 0775 numaralı müşteri temsilcisinden yardım alabilirsiniz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...