FERFORJE SANDALYELER << SANDALYE MODELLERİ


01.25.2016 · Kategoriler SANDALYE MODELLERİ

Ferforje sandalyeler, ferforje yani eskitme olarak bilinen demir aksama sahip, plastik ve ahşap oturak kısımları ile ilgi çeken sandalye gruplarıdır. Eğer bir sandalyede uzun ömür ve kaliteyi arıyorsanız rotanızı ferforje sandalyelerden yana ilerletmelisiniz. Eskiden bu kadar ilgi görmeyen ferforje sandalyelerin, son zamanlardaki tasarımları ile neden dikkat çektiğini ferforje sandalye ürün kartelasını inceleyince anlayabiliyoruz. 

Ferforje_Sandalye_5203-600x600

Katlanır, sabit, yemek, dış mekan gibi bir çok kategoriye hitap eden sandalye çeşitleri ile son zamanların en sükse sandalye modelleri olan ferforje sandalyeler, fiyatları bakımından normal sandalyelere nazaran biraz maliyetli olabilirler. Uzun bir kullanım süresini vaat eden ferforje sandalyeler, tasarım bakımından otantik ve ergonomik görüntüleri de beraberinde getirerek görenleri kendilerine bağlamayı çok iyi başarıyorlar. Bu başarının arkasında yatan usta sayısı ülkemiz de pek çok olmadığını bilmek gerekiyor. Balkon demirlerinde bir başka adı ile küpeşte demirlerinde sandalye ve masa ilgi ve alakası toplayabilen başarılı insanların bu konuda attıkları tasarım sayısını saymakla bitiremeyiz. Bu imzaların çok çok üstünde bir konumu bulunan ferforje (eskitme) sandalyelerin birbirinden farklı ve çarpık renk seçenekleri ile donatılması, ferforje sandalyelerin dış mekanlara doğru kullanım göstereceğinin bir işaretiydi.

Ferforje_Sandalye_5202-600x600

Ferforje sandalyelerin oturak ve sırt dayama kısımlarının ahşap koleksiyona ait olanlarında kestane ağacı ve gürgen kullanılmaktadır. Siz de eviniz için dayanıklı tamamlayıcı sandalyelerden bulundurarak her zaman bir adım önde olmak istiyorsanız, yeni sezon da görücüye çıkan ferforje sandalye koleksiyonuna doğru kısa, özgün ve anlamlı bir yolculuğa çıkmanız gerekiyor olabilir. Ayak aksamında ki yapıyı özel makinelerden geçirilen demirler sayesinde alan ferforje sandalyelerin aksamı, kaliteli boyalar ile boyanmaktadır. Bu kadar uzun ömürlü bir aksam için oturak kısımlarının ahşabın en kalitelisi olarak bilinen gürgen ve kestane ağaçlarından  yapılmaktadır.

Oldukça ağır bir yapısı olan ferforje sandalyeler, mutfak ve yemek odası için kullanılırken, cafe ve lokanta açma gibi projeleri olan kişilerinde tercih sebepleri arasına girmiştir. Her birinde kendine özgü bir yapı ve kullanım şekli olan yeni model ferforje sandalye fiyatları 50 tl den başlayıp 500 tl ye kadar çıkabilmektedir. Bu muhteşem sanat eseri olarak görünen ferforje sandalyeler hakkında bir söz sahibi olmak için sizi yeni model ferforje sandalye ürün kartelasını görmenizi tavsiye ediyoruz.

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir...